Ant Group’tan Blockchain Teknolojili Yeni Atak

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 06, 2022 Yorum Yok

Çinli milyarder Jack Ma tarafından kurulan Ant Group, blockchain alandaki Amel odağını artırıyor.

Ant Group, devam eden yine yapılandırma sürecinin bir kesimi olarak, şiddetli teknoloji alanına geçmeyi amaçlayan bir blockchain depolama motoru başlattı.

Ant Group, Blockchain Depolama Motorunu Tanıttı

Ant Group Digital Technologies, yeni Eser kümesi altında, blockchain sistemlerinin depolama maliyetlerini düşürmek için Letus‘u (Log-structed Efficient Trusted Universal Storage) piyasaya sürdü.

AntChain takımı tarafından geliştirilen ve tasarlanan Letus, blockchain ağları için aktifliği artıracak ve depolama maliyetlerini düşürecek.

AntChain’in teknik yöneticisi Yan Ying, şirket tarafından piyasaya sürülen nihayet blockchain hizmeti eseri hakkında şunları söyledi:

“Blockchain üzerinde giderek daha Çok dijital varlık depolandığından, depolama kapasitesi ve verimliliği, süreç suratları ve operasyonel maliyetler iç olmak üzere blockchain platformlarının genel performansı üzerinde artan bir tesire sahip. Letus, depolama randımanını 15 kat artırabilir, gecikmeyi yüzde 90 azaltabilir ve disk bant genişliğinden ve Meydan kullanımından yüzde 95 ve yüzde 60 tasarruf edebilir”

Şirketin iktisada hizmet etmek için endüstriyel işbirliğini geliştirmek için teknoloji alanına daha Çok girmeye odaklandığı da belirtildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir