Alper Aydoğmuş: Blockchain Dünyasını Hep Birlikte İnşa Edeceğiz

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 17, 2022 Yorum Yok

Whitebit Türkiye Önderi Alper Aydoğmuş, İstanbul Blockchain Week‘te Coinkolik ekibinin sorularını yanıtladı.

İstanbul Blockchain Week (İBW), blockchain, NFT’ler, regülasyonlar, kripto geleceği üzere Çeşitli bahisleri ele Meydan aktifliğiyle tamamlandı. Küresel bir Faaliyet olan İBW’ye, bölümün Değerli isimleri katıldı. Bu isimlerden biri olan Whitebit borsasının Türkiye Önderi Alper Aydoğmuş, grubumuzun sorularını cevapladı.

“Yakın Bir Vakitte değerli Trabzonspor Kulübüyle Sponsorluk Muahedesi Yaptık”

Whitebit Türkiye Önderi Alper Aydoğmuş, 14-17 Kasım tarihlerinde düzenlenen İstanbul Blockchain Week’te (İBW) sorularımızı yanıtladı.

Alper Aydoğmuş, Türkiye’nin Fazla Aka bir pazar olduğunu ve burada Fazla Önemli çalışmalar planlandığını belirtti. Ayrıyeten Aydoğmuş, yakın bir vakitte Trabzonspor kulübü ile sponsorluk muahedesi yaptıklarının da altını çizdi. Küresel sponsorluklarına da değinen Aydoğmuş, Netflix ile sponsor olduklarından bahsetti.

Likidite ve Şeffaflık Konuları

Whitebit Türkiye Başkanı Alper Aydoğmuş, şeffaflık ve varlık paylaşımları üzere mevzuların küresel idarenin kararında olduğunu belirtti. Aydoğmuş, şeffaflık prensibini benimsediklerini ve hususla ilgili açıklamaları önümüzdeki günlerde paylaşacaklarını lisana getirdi. Kripto dünyasında yaşanan problemlere değinen Aydoğmuş, her şeyin Fazla hoş olacağını ve sağlıklı ilerleyeceğini aktardı.

Kripto Nakit borsalarının denetlenmesini sorduğumuzda Aydoğmuş, Whitebit borsasının regülasyonları ve inovasyonları desteklediğini lisana getirdi. Yatırımcıların inançlı bir liman aradığına değinen Aydoğmuş, bunu sağladıklarını lisana getirdi. Bunun için İsveç’in kontrollerinden geçtiklerini aktardı.

Kripto Nakit Borsalarının Merkezileşmesi

Whitebit Türkiye Önderi Alper Aydoğmuş, kripto Nakit borsalarının merkezileşmesi konusuna değindi. Merkezileşmenin pek bir şey Anlatım etmediğini lisana getiren Aydoğmuş, olayın emniyetli bir limanın inşa edilmesi olduğunu aktardı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir