2023 Yaklaşırken Alınacak En İyi Kripto Para Hangisi? (Sponsorlu)

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit piyasası, 2022’de Fazla sayıda yüksek profilli platformun buharlaşması ve geride Hayal kırıklığı bırakmasıyla kimi Misli darbeler aldı. Bununla birlikte, ümit sonsuza kadar vardır – ve tarihten öğrendiklerimizi uygulamak Fazla Kıymetli olsa da – gözlerimizi kripto için Fazla daha parlak bir 2023’e çevirmeliyiz.

Bu yazıda, 2023’e girerken satın alınacak en uygun kripto paranın hangisi olduğuna inançla karar vermenize Yardımcı olmak için şu anda kripto pazarında bulunan yahut kripto pazarında Aka yankı uyandırmak üzere olan 6 istikbal vaat eden Nakit ünitesini inceleyeceğiz.

Daha ince detaylarla bakarak ve şu anda piyasadaki en uygun seçeneklerden kimilerini keşfederek, hangisinin yatırım profilinize ve zevkinize en Fazla hitap ettiğini keşfedebileceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edelim.

1) Metacade (MCADE) – genel Manada En Düzgün Platform Olarak Tacı Devralıyor

, Metacade olarak bilinen metaverse’e giren inanılmaz yeni bir platformun Mahallî Nakit ünitesidir. Platform, ihtilal niteliğinde bir sanal oyun merkezi olması Temel vizyonu etrafında dikkat cazip derecede etkileyici oyun merkezli özellikler sunması nedeniyle birçok yatırımcının radarında.

Kullanıcıların – hem oyuncular hem de kripto meraklıları – büyüyen bir harikulâde oyun kitaplığına erişmek için sıraya girecekleri ve oyun sanayisindeki oyunların istikbal jenerasyonu olmaya odaklanan Özel bir ortamda olmanın avantajlarından yararlanacakları topluluk merkezli bir proje sunmayı vaat ediyor.

Daha en başından topluluğa verdiği takviyeyle Metacade, yaptıkları şeyden Ödül kazanma potansiyellerini hızlandırarak kullanıcılarını platforma her seviyede katılmaya Davet ediyor. Kullanıcılar incelemeler yazarak, tartışmalar başlatarak, play to earn oyunlara erişerek ve hatta istikbal vaat eden oyunları test etmeye Yardımcı olarak, birtakım MCADE token getirisi elde etmek için kuvvetli seçeneklere sahip.

Metacade, sırf kullanıcıları değil, birebir vakitte Metagrants isimli yenilikçi bir create-to-earn sistemi aracılığıyla oyun geliştiricilerini de saflarına katılmaya teşvik ediyor. Bunlar, direkt Metacade topluluğunun oylarıyla seçilen Metacade oyunları için fon sağlıyor.

Metacade, oyun topluluğunun Dilek ve gereksinimlerini ele alarak, onların direkt girdilerini ve Geri bildirimlerini alarak, oyun salonunu topluluğun mutlaka oynamak istediği oyunlarla doldurmak için cazibeli bir sürdürülebilirlik modeli yaratıyor.

İçinde topluluk liderliğindeki özelliklere sahip, oyuncu tarafından onaylanan bir oyunlar bütünü Hayal edin. Olasılıklar tam manasıyla akıllara sakinlik veriyor ve geleceğe yanlışsız ilerledikçe Web3 oyunları için gerçek bir inovasyon haline gelecek.

Ön satış bütün süratiyle devam ederken, erken rezervasyon fırsatları bitmeden Çabucak web sitelerine gitmenizi öneririz.

>>> Metacade ön satışına katılabilirsiniz <<<

2) Bitcoin (BTC) 2022’de Şimdiye Kadar Düşüş Gösterdi

Bitcoin’in gerçekte ne kadar değerli olduğuna dair süregelen tartışma, 2022’de daha da ağırlaştı. BTC tokeni, bütün kripto paraların en ünlüsü ve en pahalısıdır, lakin bedelinin fiyat bakımından Kıymetli ölçüde düştüğü sıcak bir Yıl geçirdi. Bu nihayet düşüş trendinin hakikaten devam edip etmediği Aka bir soru.

Bazı beşerler BTC’yi 2022’nin sonunda satın alınacak en yeterli kripto Nakit olarak görüyor, zira var fiyatıyla onu indirimli olarak almak mümkün. Öte yandan, öbürleri daha da düşebileceğini düşünüyor ve 60.000$ üzerindeki doruklara kadar yine tırmanmak için kâfi içsel kıymete sahip olup olmadığını sorguluyor. Birtakım analistler, BTC’nin büsbütün sıfıra düşebileceğini öne sürecek kadar ileri gitti. Her baştan bir ses çıkıyor.

Bitcoin’in bugüne kadarki inanılmaz derecede değişken fiyat geçmişi, bize kaç kişinin bu token ile Aka kârlar elde ettiğini, başkalarının ise Aka fiyatlar kaybettiğini gösteriyor. 2023’te yine değer kazanmaya başlayıp başlamadığı şimdi belirli değil, lakin önümüzde daha Enteresan vakitlerin olduğu Kesin üzere görünüyor.

3) Ethereum (ETH) Birleşmesini Tamamladı, Pekala fakat Ne Kıymetine?

En değerli ikinci kripto Nakit olan ETH, Ethereum blok zincirinde çalışıyor ve nihayet aylarda The Merge olarak bilinen Aka bir yükseltmeden geçerek bütün haberlerde yer aldı ve kimileri bu birleşmenin onu daha sürdürülebilir hale getirerek daha parlak bir geleceğin kapılarını açacağını söylüyor.

Birleştirme, bu esaslı blok zincirini, güç tüketimini %99’un üzerinde azaltan, güç açısından daha verimli bir proof of stake modeline taşımayı içeriyordu. Bu Nakit ünitesinin destekçileri, bu gelişmenin onu daha ölçeklenebilir hale getirdiğine ve gelecekte onu Bitcoin’den daha değerli hale getirebileceğine inanıyor.

Ancak ETH de birden fazla Aka kripto Nakit üzere 2022’de kan kaybetti ve pahasının yarısından fazlasını yitirdi. Güç açısından verimli bir akıllı kontrat tahlili olarak potansiyelinin pahasına şimdi yansıyıp yansımayacağı tartışmaya Aleni – pek Fazla şahıs bunun ne işe yaradığını nitekim anlayan gereğince insan olup olmadığını merak ediyor, fakat 2023 mutlaka bize gösterecek.

4) Shiba Inu (SHIB) Metaverse Çıkartmasına Başlıyor

Shiba Inu (SHIB), 2021’de birinci Sefer piyasaya sürüldüğünden beri her Vakit keskin görüş ayrılıkları yaşadı. Bir internet meme’i koini olarak, kimilerinin alaylarına mevzu oldu, lakin başkaları tarafından kararlı bir halde el üstünde tutuldu, fakat nihayetinde net, pratik bir hedefin olmaması şimdiye kadarki ilerlemesini sınırlamış olabilir. Buna Karşın hala Dogecoin katili olarak isimlendiriliyor ve piyasaya çıkışından bu yana Önemli fiyat artışları gösterdi.

Bu koinin destekçileri ve süratli kâr elde etmek isteyenler Nakit akıtmaya çalıştıkça, gelecekte muhakkak daha Çok fiyat değişkenliği olacak. Bununla birlikte, fiyatı Aka ölçüde Aka aktörlerle ilgili haberlere yahut çalkantılı yatırımcı görüşüne bağlı olan Shiba Inu’nun uzun vadeli bir bedeli olup olmadığı sorusu karşılıksız kalmaya devam ediyor.

Küçük Shibaların içinde yaşayacağı bir metaverse enkarnasyonu olan The Shiberse bunu potansiyel olarak 2023’e girerken satın alınacak daha uygun kripto paralardan biri haline getirebilir. Şimdi ince detaylar kamuoyuyla paylaşılmadı, lakin ekosisteme değer katmak için tasarlanmış birçok sürükleyici özellik ile büyüyen play-to-earn oyunları için oyun trendine nazaran modellenmiş üzere görünüyor.

5) Dogecoin (DOGE) İnternet Meme’i Koinleri Kategorisinin Öncüsüydü

En tartışmalı dijital Nakit ünitelerinden biri olan Dogecoin, süratli büyüme periyotlarının yanı Dizi birtakım baş döndürücü fiyat düşüşleriyle 2013’ten beri piyasada. Bir latife olarak başlayarak kripto paraları tiye almayı amaçlamıştı, lakin bunun yerine pek Fazla meraklısı ve nefret edeni ile internet meme’i koinleri diyebileceğimiz yeni bir çeşidin ortaya çıkmasını sağladı.

DOGE’nin ünlüler de iç olmak üzere Aka bir istekli meraklı topluluğuna ilham verdiğini açıkça görebiliyoruz – lakin büyümesini sürdürmek için yeni alanlara girmek ve yeni yatırımcıları çekmek için daha kuvvetli bir stratejiye sahip olması gerekiyor. Kullanımı açısından, DOGE süreçleri sahiden de Bitcoin’den daha süratli, lakin genel kanı hala harika olmak için şimdi gereğince Çok şey sunmadığı tarafında.

Tıpkı tokenler üzere, DOGE’nin fiyatı da Aka ölçüde piyasa hassaslığına dayalı ve çılgınca sallanabiliyor, bu da onu tehlikeli, iki ucu keskin bir kılıç yapıyor. Analistler, istikbal yılın gerçek kazananları ortasında olup olmayacağı konusunda bölünmüş durumdalar, fakat 2023’e yaklaşırken mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken bir proje.

6) Cardano (ADA) Yeni Kontratlar ve Uygulamalarla Akıllılaşıyor

ADA tokeni, Cardano ağının Mahallî Nakit ünitesidir ve şu anda proof of stake formülünü kullanan en Aka kripto paralar ortasında sayılmaktadır. 2017’den beri piyasada ve faal token sahiplerini ödüllendirmek için bir konsensüs düzeneği kullanıyor.

ADA tokenine olan talep umulduğu kadar kuvvetli olmasa da, genel piyasa trendi, genel olarak değer kaybetmesinde Kıymetli bir rol oynadı.

Gelecekteki beklentilere gelince her şey, Cardano’nun merkeziyetsiz finans projeleri yahut öteki uygulamalar için ağındaki akıllı kontratların sayısını artırmaya ne kadar süratli girebileceğine bağlı. Büyüyen bir kesimde Fazla Çeşitli mümkün kullanım alanlarıyla, Cardano’nun 2022 sona ermeden satın alınacak en uygun kripto paralardan biri olarak neden bu listede yer aldığını anlamak epeyce kolay.

Sonuç – Metacade istikbal İçin Bir Yıldız Olarak Parlıyor

2022’nin güçlü geçmesine karşın, Metacade üzere küllerinden doğan ve bize 2023’e girerken kripto pazarlarının hala gelişmeye Amade olduğunu gösteren pek Fazla Özgün ve nihayet derece yaratıcı yeni proje var.

Detayları incelediğimizde, Metacade’in kapsamlı, Fazla taraflı hizmet programı ve üretimi hızlandırırken kendisini desteklemek için İlgi alımlı topluluk tabanlı geliştirme modeli ile şu anda satın alınması gereken en güzel kripto Nakit olduğu Fazla açık. Şu anda var olan her şeyden daha Çok uygulanabilirlik sağlayan bir konsepte sahip sağlam bir oyun platformu olacağı varsayım ediliyor.

Metacade’i metaverse’te oyun oynama tabanı üzerine inşa etmek, 2023 ve sonrasında patlamaya hazırlanan en süratli büyüyen pazarlardan birine girerek uzun ömürlü olmasını sağlar. İnternette büyüyen bu tutkulu hareketle, bütün işaretler açıkça MCADE tokeninin bir sonraki Aka kazanan olacağını gösteriyor.

1USDT karşılığında 125MCADE sunan bir beta ön satış ile Metacade’e erken giriş yapmak Fazla kıymetli. Toplamda yalnızca 9 kademe ve her kademede artan fiyatla – nihayet etap 1USDT karşılığında sadece 50MCADE sunuyor – erken başlayan yatırımcıların yararlanmasını bekleyen Aka bir fark. Bu akıllara sakinlik veren tokene Mümkün olan en kısa müddette bir göz atmanızı kıymetle tavsiye ederiz!

Metacade ön satışına katılabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir