10 Milyon Dolarlık Pepe (PEPE) Tasfiye Edildi!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 05, 2023 Yorum Yok

Kripto piyasasını kasıp kavuran Pepe (PEPE) nihayet 24 saatte yüzde 150’ye yakın artış göstererek tasfiye datalarına damga vurdu.

Memecoin’lerin yeni yıldızı PEPE’de devasa ticaret hacimleri devam ediyor. nihayet 24 saat içersinde anlık olarak yüzde 146’lık yükseliş gösteren PEPE, kripto yatırımcılarının lisanından düşmüyor. Kazandığı Şöhret ile Birlikte inanılmaz hacimlere ulaşan memecoin’den birçok şaşırtıca data de geliyor. nihayet 24 saatlik Vakit dilimi içersinde 9,95 milyon dolarlık (5,06 trilyon) PEPE tasfiye edildi. Sırf tasfiye bilgileri değil, bu dataların hangi taraflı olduğu da Aka yankı yarattı.

PEPE Tasfiye Verileri

Son 24 saat içersinde 10,07 milyon dolar pahasında PEPE tasfiye edildi. Bu bedel, ortalama olarak 5,06 trilyon PEPE’ye denk geliyor. Bitcoin ve Ethereum’dan sonraki en Aka tasfiye bedeli PEPE’den geldi. nihayet 24 saatte tasfiye edilen PEPE’lerin yüzde 71,05 oranını “short” durumlar oluşturuyor.

Bu değer de 2,91 milyon dolarlık “long”, 7,15 milyon dolarlık “short” durumlara denk geliyor. En Aka tasfiye verisi ise OKX borsasında görüldü. Ayrıyeten Bitmex’teki tasfiye süreçlerinin yüzde 93,83’lük kısmını “short” konumlarının oluşturması dikkatleri çekti. Piyasanın yeni yıldızlarından biri olarak tanımlanan PEPE’den Farklı bilgiler gelmeye devam edebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir