XRP, Güney Kore’nin En Popüler Coin’i Oldu

Altcoinler Nis 23, 2023 Yorum Yok

Kripto sanayisine yönelik tahliller sunan Kaiko, Güney Kore’nin en Fazla süreç hacmine sahip olan coin’ini XRP olarak açıkladı.

Kaiko, kısa mühlet Evvel kripto piyasasında yaptığı bir tahlil ile dikkatleri çekti. 2023’ün başından bu yana kripto pazarındaki altcoin’ler ismine rapor çıkartan Kaiko, XRP’nin popülerlik bakımından lider olduğunu belirtti. Kaiko’nun yayınladığı rapor, Kore’nin en Aka dört kripto borsası ve Coinbase’i de içeriyor. Rapordaki bilgiler incelendiğinde, bu yılki ticaret hacmine nazaran Güney Kore’deki en tanınan kripto para, XRP oldu.

Kaiko’nun Raporundaki Bilgiler Açıklandı

Kaiko raporundan elde edilen datalara nazaran, XRP’nin Güney Kore’deki en Aka dört kripto borsasındaki ticaret hacminin, yılın başından bu yana 16 milyar dolarlık bir pahaya ulaştığı görülüyor. Bu kıymet, Nano (XNO) ve Dogecoin (DOGE) hacminin üç katından fazlasına denk geliyor. nihayet haftalardaki SEC davasındaki gelişmeleriyle ve fiyat artışıyla dikkat çeken XRP, Güney Kore tarafından Önemli manada İlgi görmüş halde.

XRP’nin geçen ay bu borsalardaki ticaret hacminde Bitcoin’i geride bıraktığını hatırlayın . Varlık, sadece UpBit’te 24 saatlik yarım milyar doları aşan bir hacim gördü. XRP ticaret hacmindeki bu İlgi cazip artış, XRP’nin 21 Mart’ta başlayan kısa Vakit dilimindeki fiyat rallisinin hemen akabinde gelmişti. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir