XPR Coin (Proton) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

XPR Coin (Proton), merkeziyetsiz bir blokzinciri projesidir. Blokzincirler üzerinde yapılan transfer süreç fiyatlarını azaltmayı amaçlayan bir akıllı mukavele projesidir.

XPR Coin (Proton) Nedir?

2020 yılında piyasaya sürülen XPR Coin, kullanıcılara gas fiyatı olmadan, süratli ve düşük fiyatlara süreç yapılmasına İmkan tanıyan bir blokzinciri ağıdır. Proton projesi, eşler ortası ödemeler ve alıcı uygulamaları göz önüne alınarak geliştirilmiş bir akıllı mukavele platformudur. Projenin Mahallî kripto Nakit ünitesi, XPR Coin’dir. Platform Metal Pay ve Lynx şirketlerinin işbirliğinde geliştirilmiştir. XPR Coin, inançlı bir kimlik ve finansal yerleşim katmanı tarafından inşa edilmiştir. Bu sebeple, inançla kullanılabilmektedir.

XPR Coin’in emeli, kullanıcıların, gerçek kimlik ve fiyat hesaplarına direkt bağlanmasıdır. Geliştiricileri olan iki şirket XPR Coin’i, müşterilerin günlük kullanımı için kolay erişilebilir hale getirmeyi hedeflemektedir. nihayet devirlerde gösterdiği yükselişler ile XPR Coin, toplumsal medyada tanınan olmayı başarmıştır. Proje, kullanıcıların gerçek kimlik ve fiyat hesaplarına direkt olarak bağlanmasını Gaye edinmiştir. XPR Coin, Nakit çekme ve kripto Nakit satın alma süreçlerinde kullanıcıların, problemsiz ve inançlı bir formda kullanmasını hedeflemektedir.

Avantajları

  • Proton blokzincirine olan sadakat ödüllendirilir ve XPR tutularak edilgen gelir elde edilebilir. Proton Projesi, finans dünyasının Emniyet konusuna kalıcı tahliller sunar.
  • Kullanıcı süreçlerinin tamamı fiyatsız bir formda gerçekleştirilir.
  • Ödeme taleplerinde direkt Proton blokzinciri ile etkileşime girer. Bu sebeple diğer aygıtlara olan gereksinimi ortadan kaldırır.
  • Hedefine ilerlemesi için yatırımcıları XPR tutmaya zorlayan ve süreçlerde XPR yakılarak deveranı azaltmaya katkı sağlayan potansiyel iticilere sahiptir.

Proton (XPR) Coin Nasıl Çalışır?

Proton, öteki ağlara kıyasla daha süratli süreç suratına sahiptir. Saniyede 4.000 süreç gerçekleştirebilen ağ, günlük ortalama 40 milyon süreç gerçekleştirmektedir. Proof-of-Stake (PoS) modelini benimseyen ağda, staking taahhüdü bulunur. Buna nazaran kullanıcılar, stake etme süreci ne kadar uzun sürerse o kadar Çok Ödül kazanabilmektedir.

XPR Coin, platformun geleceğiyle ilgili alınan kararlarda oy hakkı olarak kullanılabilmektedir. oy kullanma sürecini uzun müddettir yapan kullanıcılar, token’ları karşılığında XPR Coin ile ödüllendirilir. Proton kullanılırken bütün süreçler blokzincirine kaydedilir ve her kullanıcının doğrulanmış bir kimliği bulunur.

Doğrulanmış kimlikler, kullanıcıların kimliklerini, fiat paraların bulunduğu hesaplarıyla direkt ilişkilendirebilmelerini sağlar. Böylelikle yatırımcılar, Nakit çekmelerine ve kripto satın almalarına İmkan tanıyan bir finansal ödeme katmanı ile entegre edilir. Proton ağı, kullanıcı Özel anahtarı ve öteki hisli bilgileri gizli tutarak, trader yahut kurumların Aleni anahtarlar aracılığıyla kullanıcı kimliğini incelemesine müsaade verir.

Proton (XPR) Coin Nereden Ve Nasıl Alınır?

XPR Coin (Proton), Binance Smart Chain altyapısında geliştirilmemiştir. Lakin, ERC-20 ağını destekleyen bir kripto Nakit ünitesidir. Desteklediği birçok File sayesinde, birçok platformda kullanılabilmektedir. Listelendiği borsalara; KuCoin, Gate IO, Bithumb, Uniswap (V2), PancakeSwap (V2), OKEx, Bitglobal Örnek verilebilir.

XPR Coin satın almak isteyen yatırımcılar, bu borsalardan rastgele birine kayıt olup alım satım süreci gerçekleştirebilir. Öncelikle, tercih edilen platforma Üye olunmalı ve hesap oluşturulmalıdır. Kimlik doğrulama süreçlerinin akabinde alım satım sayfasından XPR süreç çiftlerinde alım satım buyrukları oluşturulabilir. Satın alınan XPR Coin’ler, tercih edilen cüzdanlarda saklanabilir ya da süreçlerde kullanılabilir.

XPR Coin Fiyatı

Şu anda 1 Proton 0.036977 TL TL‘den süreç görüyor. Ayrıyeten 1 Proton 0.001988 $ dolardır.

Proton fiyatı nihayet 24 saatte 3.66% değişim ile şu anda 0.036977 TL TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki Proton hacmi 977,101 $ dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa bedeli ise 27,575,274 $ dolardır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir