Worldcoin Uygulamasını Kullanıma Sunuyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 08, 2023 Yorum Yok

World uygulaması, bir beta test kademesinden sonra bugün 80’den Çok ülkede kullanıma sunuldu.

Worldcoin‘in uygulaması token lansmanından Evvel test etaplarını tamamladı. Kripto paranın lansmanı yapılmadan Evvel beta testleri tamamlanan uygulama kullanıcılar ile buluştu.

Worldcoin’in Uygulaması Beta Testlerini Tamamladı

Beta testlerini tamamlayan Worldcoin uygulaması 80 farklı ülkede kullanıcıları ile buluştu.

Kullanıcıların World ID’lerini ve Worldcoin’in token’ını içeren bir sıra kripto Nakit ünitesini yönetmelerine İmkan tanıyacak ve bu Yıl daha sonra yayına girecek. OpenAI’den Sam Altman tarafından ortaklaşa geliştirilen göz küresi taramalı kripto projesi Worldcoin, bugün kendi kendini koruyan bir taşınabilir uygulamanın lansmanını duyurdu.

World’ün uygulaması, kullanıcılara, piyasaya sürüldüğünde BTC, ETH, DAI, USDC ve Worldcoin’in merakla beklenen token’ı iç olmak üzere bir sıra kripto Nakit ünitesinin yanı Dizi çevrimiçi olarak kişiliği kanıtlamak için bir araç olan World ID’lerini yönetmeleri için bir yol sunuyor.

Worldcoin’in baş yazılım iştirakçisi olan Tools For Humanity tarafından geliştirilen uygulamanın lansmanı, Worldcoin projesinin temelini oluşturan kimlik protokolü olan World ID’nin açıklanmasından birkaç ay sonra gerçekleşti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir