Voyager’a Bir Soruşturma Daha Açıldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 23, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit borç Eda platformu olan ve 2022’de iflas eden Voyager‘a bir soruşturma daha açıldı.

Alacaklılarıyla karşı karşıya kalan Voyager’a bir soruşturma daha açıldı. Voyager, alacaklıları için tahlil aramaya hala devam ediyor.

Voyager Bir Soruşturmayla Daha Karşı Karşıya

Federal Ticaret Komitesi (FTC), iflas eden kripto borç Eda platformu Voyager‘a “kripto eserlerini aldatıcı tanıtmak” ile ilgili dava açtı.

Federal Ticaret Komitesi iflas mahkemesinde yaptığı bir açıklamada, Federal Ticaret Komisyonu’nun, kripto komitecisi Voyager Digital’e soruşturma başlattığını bildirdi.

Kurumun açıklamış olduğu evraka nazaran Federal Ticaret Komitesi (FTC), Voyager ve çalışanlarını “halka aldatıcı ve haksız kripto Nakit ünitesi pazarlama” başlığıyla ilgili soruşturma başlattı. Kripto firması, Terra’da yaşanan çöküşün akabinde Kısım 11 iflas müracaatında bulundu.

2022 yılında yaşanan ve birçok şirketi iflasa sürükleyen Terra Blockchain’in çöküşü kesime Misli bir vuruş vurdu. Bunların en bilinenlerinden Voyager, Temmuz 2022’de Kısım 11 iflas müdafaasına başvurdu. Voyager, iflas müracaatından Evvel kripto Nakit borç Eda platformu olarak hizmet vermekteydi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir