Voyager Alacaklılarının Yüzü Gülebilir

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 04, 2023 Yorum Yok

İflas eden borç verici Voyager önümüzdeki haftalarda alacaklılarına ödeme gerçekleştirebilir.

Voyager, ‘önümüzdeki birkaç hafta’ içinde alacaklılara para ve kripto Nakit dağıtabilir. Şirketin Binance Us ile bozulan mutabakatının akabinde tasfiye süreci hızlandı.

Voyager Birkaç Hafta İçinde Alacaklılarına Ödeme Yapabilir

Voyager‘ın iflas süreci hala devam ediyor. Şirketin bu periyotta en Fazla gündeminde olan hususlardan biri Binance’in ABD kolu ile olan anlaşmasıydı. İki şirket ortasındaki muahedenin bozulmasının akabinde tasfiye süreci hızlandı. İflas eden şirketlerden olan Voyager’ın önümüzdeki haftalarda alacaklılarına kripto yahut para olarak ödeme yapabileceği belirtildi.

İflas eden borç veren Voyager Digital, problemli kripto borç verenin iflas davasında Teminatsız Alacaklılar Resmi Komitesi’ne nazaran alacaklılara önümüzdeki birkaç hafta içinde para ve kripto dağıtmaya başlayabilir.

Firma, kripto borsası Binance US‘in varlıklarını satın almak için 1,3 milyar dolarlık bir muahededen çekilmesinin akabinde tasfiye prosedürlerini tamamlıyor.

Alacaklılar komitesi Twitter’da “Voyager, alacaklılara dağıtım yapmak için Gerekli olan her şeyi dahili olarak da sonuçlandırıyor” dedi . “İlk dağıtımların önümüzdeki birkaç hafta içinde başlayacağını umduklarını da eklediler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir