Velodrome Finance (VELO) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Nis 01, 2023 Yorum Yok

Velodrome Finance, tanınan blokzincir ağı Optimism üzerine heyeti bir DeFi platformudur. Kullanıcıların dijital varlıklarını yönetmeleri ve büyütmeleri için tahliller sunan platform, Çeşitli finansal hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Velodrome Finance Nedir?

Velodrome Finance, blokzincir ağı Optimism üzerine heyeti merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformudur. Kullanıcılara borç verme, borç alma, staking ve daha fazlası iç olmak üzere Fazla Çeşitli finansal hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Süratle büyüyen bir DeFi pazarında Velodrome Finance, kullanıcıların dijital varlıklarını yönetmeleri ve büyütmeleri için eşsiz ve yenilikçi bir tahlil sunar.

Platformun anne eseri, Ethereum blokzincirinde bulunan bir Katman 2 ağı olan Optimism’de merkezi olmayan bir değişim AMM modeli ve likidite pazarıdır. Bunu Ethereum’un Uniswap’i yahut BNB ağının PancakeSwap’i ile karşılaştırabiliriz. Blokzincir dünyasında merakla beklenen bir gelişme ve Optimism bu harekette kilit oyuncu olmayı amaçlar. Lakin, Katman 2’nin yararlarının tam olarak gerçekleşmesi için piyasada kâfi likidite bulunmalıdır.

VELO Coin Nedir?

VELO coin, Velodrome Finance platformunun Lokal kripto Nakit ünitesidir. Protokolün hizmet token’ı olarak vazife Meydan VELO, 2 Ünlü kavramın bir kombinasyonunu yansıtır: ve-token, 3,3 oyun teorisi.

VELO sahipleri, veVELO’yu almak için bu token’ları oylayabilir, emanet edebilir yahut stake edebilirler. VELO coin’leri, veVELO sahiplerinden alınan oylara nazaran havuzlar ortasında dağıtılır.

Velodrome platformu, emisyonlar aracılığıyla likiditeyi teşvik etmek yerine VELO sahiplerini stake etmeye, oylamaya ve direkt emisyona teşvik ederek kârlarını en üst seviyeye çıkaracak formda çalışır. Sonuçta hem ticaret hem e fiyatlar açısından en yüksek seviyede kullanıl gören havuzlar, en Aka emisyon tahsislerini alırlar ve en Çok likiditeyi çekerler.

VELO Arzı Ne Kadar?

Velodrome Finance arzı 210 milyon adettir, piyasa kıymeti ise 28 milyon dolardır. VELO en yüksek ATH fiyatı 24 Şubat 2023’te 0,25 USD olarak kaydedilmiştir. VELO coin en düşük ATL fiyatı ise 5 Temmuz 2022 tarihinde 0,005 USD’dir.

VELO kendi blokzincir ağı ile Uniswap (V3) (Optimism) dışında OKX, CoinEx, MEXC, BitMart ve BKEX kripto borsaları üzerinden satın alınabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir