V-Art, NFT Mülkiyet Haklarını Güzelleştirmek İstiyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 02, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz periyotta yatırım cinsinden yaklaşık bir buçuk milyon dolar Meydan V-Art, NFT mülkiyet haklarına odaklandı.

NFT mülkiyet hakları ve telif fiyatları gündemde ağır yer edindi. Bilhassa mülkiyet konusunda, proje sahipleri ve koleksiyon dizayncıları ortasında sıkıntılar yaşandı. Larva Labs şirketinin eseri CryptoPunks, mülkiyet hakları konusunda davalık olan Kıymetli bir proje oldu. Rastgele bir IP takviyesi ve kamusal yönergeye sahip olmadığı için bir kadro çatışmalar yaşanmıştı. Ayrıyeten, telif fiyatlarındaki sorunlar de bir türlü çözülemedi. bütün bu gelişmeler ışığında V-Art şirketinin eseri, mülkiyet haklarını çözebileceğini düşünüyor.

V-Art, Tezli Bir Halde Geliyor

NFT sorunları üzerinde ağırlaşan ve Çeşitli iyileştirmeleri amaçlayan V-Art, öncelik olarak Near ve Ethereum ağlarına odaklandı.

Protokol hizmeti, IP haklarının korunmasını ve koruma edilmesini sağlayacak. Yeni proje, NFT projelerinin lisanslanmasını uygunlaştırmayı amaçlıyor.

Şirketin CEO’su Anastasiia Gliebova, Lizbon’dan bahisle ilgili fikirlerini paylaştı. Gliebova, projenin Near ve Ethereum ağları üzerindeki IP haklarını doğrulayabildiğini belirtti. Ayrıyeten Gliebova, bu hakların koruyabildiklerini ve yönetebildiklerini de aktardı.

Proje vizyonunu paylaşan Gliebova, bu Yıl Aurora ve Polygon‘u iç edeceklerini aktardı. istikbal Yıl ise amaçlarında Solana ağı bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir