TUSD, Yoğun İlgi Görüyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 03, 2023 Yorum Yok

Son vakitlerin tanınan stablecoin’lerinden TUSD, Binance’in bir alım satım paritesinde 1,2 doları gördü.

FTX’in iflas ettiği devirden sonra stablecoin’ler üzerindeki baskıların arttığı görülmüştü. Sık sık depeg olan stablecoin’ler ve düzenleyiciler tarafından soruşturmaya alınan BUSD, yeni stablecoin’lerin ortaya çıkmasına taban hazırladı. nihayet periyotların en tanınan stablecoin’lerinden birisi de TUSD oldu.

Binance’in kuvvetli dayanağını Meydan TUSD, Binance’teki USDT/TUSD paritesinde 1,2 dolara yükselerek dikkatleri üzerine çekti.

TUSD, Üst İstikametli Depeg Oldu

Kaiko tarafından yapılan bir araştırmaya nazaran TUSD, DeFi borç Eda protokollerindeki ağır talep nedeniyle Binance’te 1,2 doları gördü.

Özellikle SUI üzere kripto projelerine gelen ağır talep stablecoin’lere yaradı. nihayet vakitlerde Binance‘in dayanağını ardına Meydan TUSD, organik borç alma süreçlerinin akabinde depeg oldu. Lakin bu depeg, TUSD’nin fiyatını 1,2 dolara yükseltti.

WuBlockchain tarafından yapılan bir habere nazaran, anonim bir kripto yatırımcısı TUSD tarafında Aka çaplı likidite ekliyor. TUSD’un en Fazla borç Eda aktivitesini kaydettiği platform ise Aave oldu.

Binance’in birkaç süreç çiftinde TUSD‘nin öne çıkarması ve SUI launchpad‘inde TUSD ile iştirak imkanı sunması Değerli ayrıntılar olarak gösterildi. Artan bir hacim kaydeden TUSD, nihayet devirdeki borç Eda protokollerinde artan talep nedeniyle depeg oldu. TUSD’nin gördüğü ilgi, kısa periyodik fiyatını USDT çiftinde 1,2 dolara taşıdı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir