Tranchess (CHESS) Coin Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 16, 2022 Yorum Yok

Tranchess (CHESS), Binance Smart Chain ağını kullanan ve bir ERC-20 token’ıdır. Yield farming, swap, lending ve staking yapılabilen bir kripto varlık idaresi protokolüdür.

Tranchess (CHESS) Coin Nedir?

Tranchess (CHESS), İsim olarak satranç oyunundan ve Fransızca “Tranche” sözünden esinlenmiştir. Yatırımcılara yönelik tranche fonlarından takviye Meydan Tranchess (CHESS), tokenlaştırılmış bir varlık idaresi ve bir türev ticaret protokolüdür. CHESS, proktokolün Yönetim tokenıdır ve idarede alınacak kararlar için kullanılmaktadır.

Merkeziyetsiz finans alanında genç olmasına rağmen istikbal vaat ettiği düşünülen bir proje olarak öne çıkmaktadır. Yatırımcıların ilgisini çeken Tranchess (CHESS), 2021 yılında ortaya çıkmıştır. Tranchess Protocol projesi, Danny Chong tarafından geliştirilmiştir.

Tranchess Protokolü, Bitcoin, Ethereum vb. her fon için Queen, Bishop ve Rook isimli 3 token kullanmaktadır. Queen fonu, uzun vade elde tutmak içindir. Orta Tertip risk içermektedir. Bishop fonu, daha sabit nema getirisi sunmaktadır. Düşük risk içermektedir. Rook fonu, yüksek risk ve yüksek getiriye sahiptir.

Avantajları

Tranchess (CHESS), merkeziyetsiz finans dalında Ünlü ve tecrübeli bir geliştirici takıma sahiptir. Kullanıcıların daha Çok yarar elde etmelerini sağlamaktadır ve CHESS coinler ile ekstra nema kazanmalarına İmkan tanımaktadır. CHESS coin sahipleri protokol tarafından oluşturulan fiyatların %50’sini haftalık indirim mükafatları olarak Geri almaktadırlar.

Dezavantajları

CHESS Coin diğer kripto Nakit ünitelerinde olduğu üzere yüksek voltalitesi sebebiyle riskli bir yatırım tercihidir.
Benzer projelerin merkeziyetsiz finans bölümündeki rekabeti yüksek olduğu için Vakit vakit CHESS coin Geri planda kalabilmektedir.

CHESS Coin Nasıl Ve Nereden Alınır?

CHESS Coin, Tranchess’in yönetişim token’ıdır. CHESS sahipleri, BISHOP diliminin APR’sine yahut öteki platform değişikliklerine oy vermek için yönetişim sistemine katılabilmektedir. CHESS Coin sahibi olmak isteyenler için, CHESS Coin, Binance, Gate.io, ZT, Mandala Exchange ve BngX üzere borsalarda listelenmektedir. Bu borsalar ortasından tercih edilen rastgele birinde hesap oluşturularak CHESS Coin satın alınabilmektedir.

İlgili platforma gidilir ve fiyatsız hesap oluşturulur. İstenilen bilgiler doldurulur ve kimlik doğrulama süreçleri gerçekleştirilir. Hesap açılış ve doğrulama süreçlerinin akabinde borsanın Nakit yatırma menüsünden şahsa Müsait olan metot ile Nakit transferi gerçekleştirilir. CHESS Coin’in listelendiği borsa sekmesinden yeni fiyat üzerinden istenilen fiyat girilerek satın alma süreci gerçekleştirilir.

CHESS Coin Fiyatı

Şu anda 1 Tranchess 3.22 TL TL‘den süreç görüyor. Ayrıca 1 Tranchess dolardır.

Tranchess fiyatı nihayet 24 saatte  değişim ile şu anda  TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki Tranchess hacmi  dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa pahası ise  dolardır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir