Titanium Blockchain CEO’su Tutuklandı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 27, 2023 Yorum Yok

ICO düzenlemesiyle tanınan Titanium Blockchain CEO’sunun dört yıllık mahpus cezasına çarptırıldığı duyuruldu.

Kripto yatırımcılarından 21 milyon bedelinde fon çalan Kaliforniya merkezli Titanium Blockchain’in CEO’su tutuklanarak dört Yıl mahpus cezasına çarptırıldı. Yatırımcıların ICO’ya katılabilmeleri için BAR isimli kripto Nakit ünitesini satın alması gerekiyordu. Adalet Bakanlığı tarafından yayınlanan bilgilere nazaran, Amerika Birleşik Devletleri’nden ve diğer ülkelerden 21 milyon dolar toplandığı belirtildi. Bu olayların yanında, 2018’de Amerika Birleşik Devletleri taşınır Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) şikayetinde Stollery, diğer suçlamaların yanı Dizi ICO’yu düzenleyiciye iç olmamasıyla suçlandı.

ICO’ya İştirak Token’ı BAR, İnanılmaz değer Kaybetti

Düzenlenen ICO projesine iştirak için BAR token’larının yatırımcılarda bulundurulması gerekiyordu. Toplamda 21 milyon dolar pahasında gelir elde edilen ICO, bir dolandırıcılık vakasına daha imza atmıştı. değer olarak 1.60 dolardan 0.003 dolara düşen BAR, kripto sanayisinde Aka yankı uyandırarak ICO projelerine olan endişeyi adeta katlamış halde.

2022 yılının Temmuz ayında hatasını kabul eden Titanium Blockchain yöneticisi aktüel süreç itibariyle mahmum edilmiş durumda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir