STEPN Grubunun NFT Platformu Mooar Çıktı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

STEPN projesinin yaratıcısı Find Satoshi Lab, yenilikçi yapısıyla NFT pazarı Mooar‘ı piyasaya sürüyor.

Kripto Nakit piyasasıyla birlikte, süratle gelişen bir öbür kesim NFT oldu. Değiştirilemez eserler, hem yatırım açısından hem de kullanım açısından ağır İlgi görmeye devam ediyor. Koleksiyonlar ve pazar yerleri üzerindeki hacmin düşüş yaşaması, artan ilginin önüne geçemedi. Yatırımcıların İlgi gösterdikleri projelerden biri de STEPN oldu. Move to Earn konseptiyle ortaya çıkan STEPN, kısa müddette piyasanın en Fazla tanınan projeleri ortasına girmeyi başardı. Tanınan platform, yeni projesi Mooar ile gündeme geldi.

NFT Kesiminde Yeni Bir İsim: Mooar

Kullanıcılarına idman yaparken Nakit kazanma imkanı sağlayan STEPN‘ın yaratıcısı Find Satoshi Lab, yeni projesiyle gündeme geldi. NFT pazarı Mooar’ı duyuran grup, sanatkarlar için daha Çok İmkan vadediyor.

Mooar geçtiğimiz hafta birinci adımlarını attı. apansız Çok blockchain platformunu destekleyecek olan proje, kullanıcılarından aylık 30 dolar alacak. Fakat süreçler için, rastgele bir platform ücreti ve gas ücreti talep etmeyecek.

Magic Eden ve LooksRare üzere NFT platformları geçtiğimiz günlerde telif fiyatlarını isteğe bağlı hale getirdi. Birçok sanatkarın şikayetçi olduğu durum, Mooar ile çözülebilecek. Yeni proje, kullanıcılardan Mecbur telif fiyatı alacak.

Find Satoshi Lab sorumlusu Shiti Mangha, Mooar’ın Mecbur telif fiyatlarından bahsetti. Platform telif fiyatları, içerik oluşturucunun neyi seçtiğine bağlı olarak yüzde 0,5 ila yüzde 10 ortasında değişecek.

Mooar, toplumsal medya üzerinden hizmetlerine başladığını lisana getirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir