Star Wars NFT Çıkarıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 04, 2023 Yorum Yok

Film serisi Star Wars, Cryptops iştiraki ile NFT çıkartacak.

Bu adımla Birlikte Star Wars serisi hayranlarına farklı eserler sunacak. Cryptoys paydaşlığı ile çıkarılacak NFT’ler serinin NFT kesimindeki varlığını daha da güçlendirecek.

Disney, Star Wars NFT’leri ile Kripto Dünyasına Daha Da Giriyor

Star Wars NFT’leri ile Disney, kripto dünyasına bir adım daha yaklaşıyor. Dijital oyuncaklar 39,99 dolara mal olacak. Disney, Star Wars NFT’lerini 4 Mayıs günü gerçekleşen “May thr 4 Be With You” anması ile duyurdu.

Şirket paydaşlığın Cryptoys ile yapılacağını da ekledi. Cryptoys, Disney ile ortaklaşa olarak, sinema serisinin en ikonik üç karakterinden sonra tasarlanan dijital oyuncaklar satacağını duyurdu. Andreessen Horowitz, Mattel ve Dapper Labs tarafından desteklenen Cryptotoys, “15 hudutlu sayıda Luke Skywalker, Princess Leia ve Darth Vader koleksiyonluk dijital oyuncağı” piyasaya süreceğini söyledi.

The Walt Disney Company, Ünlü fikri mülkiyete dayalı eserlerin en başarılı pazarlamacılarından ve satıcılarından biri olmasına karşın, Hollywood stüdyosu ve tema parkı işletmecisi şimdi kriptoya Aka bir giriş yapmamıştı. Şirket geçtiğimiz Yıl bu alanı kapsayan bir Amel ilanı yayımlamıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir