Singapur’da Hodlnaut için Soruşturma Başlatıldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Singapur polisi, sıkıntılı kripto borsası Holdnaut hakkında soruşturma başlattı.

Kripto Nakit piyasalarında yaşanan düşüş, birçok kripto firmasını iflasa götürdü. Ağustos ayında kripto kredi şirketi Hodlnaut da bunlardan biriydi. Borsa, piyasa şartlarına ayak uydurabilmek için tahlili Nakit Cazibe süreçlerini durdurmakta buldu. Daha sonra FTX krizinin de yaşanmasıyla Birlikte borsanın elinde kalan nihayet varlığı da ziyana uğradı. Bunlarla bitmedi ve Hodlnaut için bir soruşturmanın kapısı açıldı.

Singapur Polisi, Hodlnaut’a Soruşturma Açtı

Ticari İşler Departmanı, Singapur polisi Amel birliğiyle Hodlnaut borsası hakkında soruşturma başlattı. Soruşturma raporu, bu yılın başlarında kripto krizinden etkilenen birçok kripto şirketinden biri olan problemli Singapur merkezli borsa için nihayet vuruş oldu.

Singapur Polis Gücü (SPF) yaptığı basın açıklamasında, Singapur merkezli kripto Nakit platformunun ve/veya yöneticilerinin hile ve dolandırıcılık hatalarından kuşkulu olduğunu söyledi.

SPF, Ağustos ve Kasım 2022 tarihleri ortasında Hodlnaut’un ya da yöneticilerinin, token hakkında yanlış beyanlarda bulunduğunu belirtti. Polis, bu tezler hakkında Fazla sayıda rapor aldıklarını da kelamlarına ekledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir