parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Silicon Valley Bank UK, Banka Devi HSBC’ye Satıldı!

Silicon Valley Bank UK, Banka Devi HSBC’ye Satıldı!

admin admin -
21 0

Silicon Valley Bank’in iflasının akabinde gelişmeler devam ediyor, Silicon Valley Bank UK’in banka devi HSBC’ye satıldığı bildirildi.

Bankalar tarafındaki Olumsuz haberlerin devam etmesiyle birçok gelişme ön plana çıkıyor. Yakın vakitte Silicon Valley Bank’in iflasının açıklamasının akabinde Signature Bank için de kapatılma bildirisi gelmişti. Bu olayların ışığında ise Avrupa’nın en büyük bankalarından olan HSBC, Silicon Valley Bank‘in UK müşterileri için şu süreçten itibaren banka hizmetlerine ve mevduatlarına erişebileceği bildirildi. Bildirilen bu gerçekleşme, Bank of England tarafından 2009 Bankacılık Yasası’nı kullanarak yetkilendirildi. Bankacılık ıslahatlarından faydalanan satış süreci Silicon Valley Bank müşterilerini ve vergi mükelleflerini korumuştur.

Silicon Valley Bank Tarafında Gelişmeler Devam Ediyor

Global manada ki en Aka bankalardan biri olan HSBC, Silicon Valley Bank UK‘i satın alarak dikkatleri üzerine topladı. Hususa ait gelişmeler devam ederken Birleşik Krallık Maliye Bakanı olan Jeremy Hunt sözlerini lisana getirerek HSBC, Avrupanın en Aka bankasıdır ve Birleşik Krallıkta’ki Silicon Valley Bank müşterileri kendilerine sağlanan emniyet, Sıkıntı ve güvenlikten emin olabilir.” dedi.

Silicon Valley Bank tarafında devam eden gelişmeler, dünya çapında İlgi uyandırmış durumda. Bilhassa de kripto piyasasının Önemli manada sarsılmasına Sebep olan bu kapanış bildirgesine ait yeni durumlar ortaya çıkmaya devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir