Shiba Inu’dan (SHIB) Metaverse Açıklaması Geldi

Altcoinler Nis 11, 2023 Yorum Yok

The Metaverse’ün ardındaki grup, Shiba Inu’nun (SHIB) metaverse cihanını geliştirmeye yönelik güncellemeleri hakkında konuştu.

Geçtiğimiz günlerde tanınan toplumsal medya platformu Twitter’ın anasayfasına Dogecoin (DOGE) simgesini eklemesinden sonra, köpekli coin’lerde bir furya başladı. DOGE’den sonraki en Aka memecoin olan SHIB, kripto ekosistemindeki etkinliğine giderek Güç katıyor. Twitter’ın bu atılımından sonra yakım süreçlerini daha da artıran ve farklı yeniliklere giden SHIB, bu seferde metaverse gelişmeleriyle gündeme geldi. Geçtiğimiz aylardan itibaren sessizliğe bürünen metaverse ekosistemi için SHIB tarafından kayda değer atılımlar geliyor.

Metaverse Cihanına Yönelik Çalışmalardan Bahsedildi

The Metaverse’ün ardındaki grup, şuana kadar yapılan çalışmalardan yola çıkarak kullanıcıların, yıl sonuna kadar meta bilgi deposundaki birtakım kısımlara erişebileceğini belirtti. Grup, kullanıcıların meta bilgi deposuna erişim sağladıktan sonra farklı projeler oluşturabileceğini ve kimi kısımlarda rol alabileceğini açıkladı.

Ekip, SHIB’ in metavere cihanına yönelik çalışmalar hakkında görüşlerini belirtti;

“Tüm geliştirmeler Vakit alsa da metaverse takımı, 2023’ün sonuna kadar kullanıcılarınbufantastikdünyadakialanlarıkeşfetme, inşa etme, tasarlama, oynama ve geliştirme fırsatına sahip olacağından eminiz”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir