Senatörlerden Binance’e Ağır İddia

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 03, 2023 Yorum Yok

İki partili ABD senatörünün argümanına nazaran Binance, Yasa dışı faaliyetin yuvası.

ABD’li senatörler, Binance’e ağır tezlerde bulundu. Senatörler Binance’e Yasa dışı faaliyetlerin yuavası olarak yaklaştı.

ABD’li İki Senatörden Binance’e Ağır İthamlar

Senatörler Elizabeth Warren, Chris Van Hollen ve Roger Marshall tarafından imzalanan bir mektuba nazaran, hem Demokratları hem de Cumhuriyetçileri temsil eden ABD Senatörleri, Binance ve Binance.US’un mali durumlarının ve yasal uyumluluğu sürdürme gayretlerinin detaylı bir muhasebesini vermesini talep ediyor.

Senatörler mektupta şunları yazdı:

 “Binance’ın mali durumu hakkında kamuya Aleni olan Fazla az bilgi, borsanın hatalılara ve yaptırımlardan kaçanlara 10 milyar dolardan Çok ödeme yapılmasını kolaylaştıran yasadışı mali faaliyetlerin yuvası olduğunu gösteriyor.”

Binance ABD Lideri Brian Shroder ve Binance İcra Heyeti Lideri Changpeng “CZ” Zhao’ya gönderilen mektupta, Reuters’in iki kuruluşun sahiden ne ölçüde birbirinden Müstakil olduğu konusunda Kuşku uyandıran nihayet haberler aktarıldı.

Binance.US’nin iflas etmiş kripto komitecisi Voyager Digital’i satın almasıyla ilgili olarak Texas yetkililerinin yakın vakitte yaptığı bir mahkeme başvurusunu yansıtıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir