Senatör Cruz, FTX Konusunda Binance’in Kötü Niyetli Olduğunu Düşünüyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 18, 2022 Yorum Yok

Senatör Cruz, Binance’in FTX’i satın almak için yapmış olduğu teklifin Üzücü niyetle yapıldığını düşünüyor.

Ted Cruz, Binance’in kararını Fazla süratli bir biçimde değiştirmesinin Üzücü niyetli olduğunu gösterdiğini Anlatım etti.

Senatör Cruz: tasa Verici

Binance’in Aka bir kriz yaşayan FTX’i satın almak için yaptığı atılımdan Fazla süratli vazgeçmesi, Cruz’un hareketin Kötü niyetle yapıldığını düşünmesine neden oldu:

“Bütün bunlar, en hafif tabirle Üzücü niyetli olduğunu gösteriyor ve bu durum korku verici. Bana nazaran bu katiyen kayda değer ve ek inceleme yapmaya değer bir konu”

Austin’de gerçekleşen Texas Blockchain Summit’te kısa bir Beyanat veren Cruz, Sam Bankman-Fried’ın Senato Yargı Komitesi önünde Anlatım vermesinin epeyce manalı olabileceğini lisana getirdi.

Meclis Finansal Hizmetler Komitesi, FTX’in çöküş süreciyle ilgili olarak Aralık ayında bir Celse gerçekleştirileceğini duyurdu.

Senatör Cruz, FTX’in çöküşünde Binance’in oynadığı role karşın, iflas eden borsanın yaptığı birçok yanlış şey olduğunu lisana getirdi:

“Elimize geçen raporlar, mali tablonun muazzam bir biçimde yanlış yönetildiğini, potansiyel dolandırıcılığın meydana geldiğini ve yatırımcıların milyarca dolar ziyanla karşı karşıya olduğunu gösteriyor”

Senatör, suçlamalarla ilgili konuşmak için şimdi Fazla erken olduğunu lisana getirdi.

“İnsanlara ziyan veren kasıtlı bir dolandırıcılık varsa -görünüşe nazaran durum bu- o Vakit elbette bunun sonuçları ve sorumluluğu olmalıdır”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir