SBI Crypto, Whinstone US’a Dava Açtı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 07, 2023 Yorum Yok

SBI Crypto, Whinstone US’a milyonlarca dolarlık ziyan sebebiyle dava açtı.

SBI Crypto‘nun Whinstone US’a dava açmasının akabinde Bitcoin madenciliği operasyonlarında yaşanan problemler tekrardan gündeme geldi. Kripto Nakit madencilik dalı pandemiden beri zorluk yaşamaya devam ediyor.

SBI Crypto, Whinstone ABD’ye Tazminat Davası Açtı

Bitcoin madencilik dünyası, SBI Crypto’nun (SBIC) Whinstone US bilgi merkezine dava açmasıyla çalkalandı. SBIC, Whinstone US’nin sanayi standartlarını karşılamadığı ve vaat ettiği gücü sağlamadığı suçlamalarıyla dava açtı.

Whinstone US’nin vaat ettiği 20.000 madencilik ekipmanını teslim edemediği yahut Müsait bakımı sağlayamadığı tezleriyle milyonlarca dolarlık ziyana yol açtı. Dava belgesinde dolandırıcılık, hileli kontrat teşviki, ifşa edilmeyen dolandırıcılık, ihmalkar Nakit yatırma ve Barındırma Hizmeti Mukavelesinin ihlali üzere birçok suçlama yer alıyor.

Bu dava, kripto Nakit üniteleri alanındaki güvenilirliği tartışmaya açabilir. Bitcoin madencilerinin yatırımlarını yönlendirecekleri data merkezlerinin, kontratlarında yer Meydan vaatleri yerine getirip getiremedikleri sorusu Ehemmiyet kazanıyor. SBIC’nin Whinstone US’ye açtığı dava, Bitcoin madenciliği dalında sanayi standartlarını ve mukavele şartlarını gözden geçirme gereksinimini da beraberinde getirebilir.

Bu dava, Bitcoin madenciliği dalında yaşanan zorlukları ve riskleri bir Defa daha gözler önüne seriyor. Lakin bölümdeki yatırımcılar ve teşebbüsçüler, kripto Nakit üniteleri ekosistemindeki büyüme potansiyelini de göz önünde bulundurarak, zorlukları aşmak için çalışmalarına devam edeceklerdir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir