SBF’nin Avukatları Kefalet Koşullarını Revize Etmek İstiyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Nis 24, 2023 Yorum Yok

Sam Bankman-Fried’ın (SBF) avukatları kefalet şartlarının yeninden kıymetlendirilmesi için üçüncü Kez mahkemeye başvurdular.

SBF‘nin avukatları mahkemenin kararı sonucunda Fazla kısıtlı bir alanda ilerleyebiliyorlar. Bu sebeple avukatlar kaidelerin tekrar değerlendirilmesini istedi.

SBF’nin Avukatları Kefalet Şartlarını Revize Etmek için Üçüncü Kez Başvurdu

Geçtiğimiz Yıl piyasada Aka bir şok tesiri yaratarak iflasını açıklayan FTX‘in dava süreci devam ediyor. Davada yargılanan Sam Bankman-Fried’ın (SBF) avukatları kefalet şartlarından şikayetçi. SBF’nin avukatları kefalet şartları sebebiyle ailesinin telefonlarını izleyememekten şikayet etti.

Mahkeme evrakına nazaran, Bankman-Fried‘ın ebeveynleri için satın alınan yeni cep telefonlarına buyruğun gerektirdiği formda, her beş dakikada bir otomatik olarak fotoğrafını çekemediği için izleme yazılımı yüklenemedi. Bu nedenle, avukatlar, kefalet şartlarının uygulanması için üçüncü bir uzatma talep ettiler.

Bununla Bir arada hukuk grubu, cep telefonlarının izlenmesi için bir tahlil bulduklarını belirtti. Bu sebeple fazladan vakte gereksinimleri olduğunu mahkemeye açıkladılar. hakim Kaplan, Bankman-Fried’ın ailesinin meskeninde internet erişimi olan bir “elektronik aygıtlar bahçesi” olduğunu vurguladı ve Bankman-Fried’in Şahit kurcalama teşebbüsünde bulunduğuna inandığını söyledi. 28 Mart’ta Bankman-Fried’ın ebeveynleri, onun aygıtlarına erişimini sınırlamaya istek gösterdi ve meskenlerine yasaklanmış elektronik aygıtları getirmemeyi kabul etti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir