SBF’nin Avukat Masraflarını Babası Ödüyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 29, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz yılda şok tesiri yaratan ve fiyatların düşmesine Sebep olan FTX’in davası hala sürerken yeni bir bilgi ortaya çıktı.

Sam Bankman-Fried’ın (SBF) yasal süreç masraflarının babası tarafından ödendiği öğrenildi. Teze nazaran Sam Bankman-Fried, işler hala yolundayken babasına her Devre Nakit aktardı ve bu paralar şu anda yasal süreçler için kullanılıyor.

Sam Bankman-Fried’ın Yasal Süreç Masrafları Babası Tarafından Karşılanıyor

Geçen Kasım ayında banka hesabında yalnızca 100.000 dolar olduğunu tez eden ve iflas etmiş kripto Nakit borsası FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried (SBF), kuvvetli bir avukatlar listesi tarafından desteklenen Ekim ayındaki duruşmaya hazırlanıyor.

Buna rağmen SBF‘nin bu avukat ve genel yasal süreç ödemelerini nasıl yaptığı ise soru işaretiydi.

Fobes tarafından ulaşılan bilgilere nazaran SBF, kardeş şirket Alameda Research üzerinden babasına milti milyon dolarlık “hediye” aktardı. Bu armağanla Bir arada SBF’nin avukatlık masrafları karşılanıyor.

2021’de FTX CEO’su Bankman-Fried, babası Stanford Hukuk profesörü Joseph Bankman’a Aka bir nakdî İkram yaptı. Bahse dair bilgili şahıslar de bu paranın borsanın ticaret şirketi Alameda Research’ten bir kredi ile finanse edildiğini söylediler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir