Romanya, NFT ve Web3 Sektörüne Olan İlgisini Artırdı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 24, 2023 Yorum Yok

Romanya Ulusal Bilişim Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (ICI Bükreş), NFT platformlarının lansmanı ile Web3’ün benimsenmesini sağlamayı hedefliyor.

26 Nisan’da faaliyete başlayacak olan kurumsal NFT platformu olan ICI D|Services, Özel kesim ve halk bölümü kurumları ile NFT kullanıcıları ortasında irtibat kurmayı hedefliyor. Platform, öncelikle bir NFT olarak Anlatım ediliyor. Ayrıyeten, halk ve kurumsal kullanıcıların NFT’leri basmasına, yönetmesine ve ticaretine İmkan tanıdığı da Anlatım edildi. ICI Bükreş blockchain laboratuvarı koordinatörü Dr. Paul Niculescu-Mizil Gheorghe, atılan bu atakla ilgili yorumlarda bulundu.

ICI Bükreş Blockchain Yetkilisi, Bahisle İlgili Görüşlerini Belirtti

ICI Bükreş, öncelikle araştırma ve geliştirmeye odaklandığını, bununla Birlikte NFT sekötüryle Web3 teknolojisine daha Fazla ön planda tuttuğunu belirtti. Ayrıyeten Gheorghe, NFT’lerin dünyanın birçok alanında kullanım, ilerki vakitlerde daha da yaygınlaşacığını belirterek popülerlik kazandığını vurguluyor.

ICI Bükreş bünyesinde NFT platformunun önerilmesine İmkan sağlayarak kurum, blockchain altyapı sağlayıcısını kullanan birinci stratejik proje olan MultiversX ile ortak pazaryeri sisteminin mimarisini geliştirmeye ve uygulamaya başladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir