parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Ripple (XRP), SEC Davasının Zaferiyle Bu Fiyatlara Ulaşabilir!

Ripple (XRP), SEC Davasının Zaferiyle Bu Fiyatlara Ulaşabilir!

admin admin -
17 0

Aylardır devam eden Ripple (XRP) ile SEC savaşı, şimdi sonuçlanmamış olmasına Karşın XRP’de Önemli fiyat beklentileri oluştu.

Kripto dünyasına damga vuran Ripple-SEC çabası günden güne kızışıyor. 2023’ün birinci çeyreğinde SEC davasından gelen XRP bazlı müspet haberler, XRP‘nin fiyatını neredeyse iki katına getirmişti. Davada parlayan tarafın Rippe olması ise, ekosisteme giderek Güç kattı. Tıpkı vakitte Ripple yetkililerinden gelen telaffuzlar, XRP‘yi gündemde tutmaya devam ediyor. Kripto sanayisinde Aka bir hisseye sahip olan XRP, davayı kazandığı takdirde Fazla Önemli fiyatlara ulaşabilir.

Ripple’da (XRP) Fiyat Beklentileri

SEC davasından gelebilecek XRP’nin zafer haberi, şimdiki fiyatını giderek katlayabilir. XRP’nin fiyat hareketlerini bir bakımdan kısıtlayan bu dava, sadece XRP yatırımcılarının değil bütün kripto aleminin merak ettiği bir bahis oldu. 2023’ün birinci çeyreğinde yüzde 93,95’lik bir artış göstererek dikkatleri üzerine çeken XRP’den beklentiler büyük.

XRP’deki fiyat bekletinleri netleştirebilmemiz ismine geçmiş periyotlardaki bilgiler Aka Ehemmiyet taşıyor. 1 Haftalık Vakit diliminde XRP grafiği ele alındığında, öncelikle 0,918 dolar düzeyinde fiyat hareketi belirleyici olacaktır. SEC uğraşında öne çıkan taraf XRP hayli bu fiyat artışları daha da şiddetlenebilir.

0,918 Doların aşılmasından sonra XRP için sırasıyla 1,104 – 1,353 – 1,764 ve 1,972 dolar düzeyleri beklenebilir. XRP için alıcıların ve satıcıların en Aka çarpışma bandı ise 1,353 – 1,764 dolar aralığı olacaktır. Bu fiyat aralağında galip gelen taraf, XRP’nin gelecekteki fiyat hareketlerinde Aka oranda Laf sahibi olabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir