Ripple (XRP) Balinaları Hareket Ediyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 19, 2022 Yorum Yok

Son vakitlerde toplamda 411 milyon adet Ripple (XRP) devinim ederken, bir balina Biricik başına 239 milyon adet XRP hareket ettirdi.

Kripto ayı piyasasının ağır geçtiği devirde, Aka haberler gündemi ağır hale getirdi. Dünyanın en Aka ikinci kripto Nakit borsası olarak tabir edilen FTX iflas etti. Ayrıyeten, Ripple ve SEC arasında çekişmeli geçen davada, Ripple tarafı kazanmaya Fazla yaklaştı. bütün bu süreçler, birçok yatırımcı için kripto ayı piyasasının nihayet demleri olarak Anlatım edildi. Lakin, kimi kesim bu süreçlerin şimdi başlangıç olduğunu savunuyor. Piyasadaki hareketliliğin tartışmaları sürerken, XRP balinaları ortaya çıkmaya başladı. nihayet vakitlerde, 411 milyon adet XRP hareket etti.

Ripple (XRP) Balinaları Hazırlık Yapıyor

Kripto ayı piyasasının ağır geçtiği günlerde, Ripple (XRP) balinaları varlıklarını devinim ettirmeye başladı.

XRP balinaları, nihayet vakitlerde daha etkin hale geldi ve farklı süreçlerle Aka ölçülerde transferler gerçekleştirdi. Whale Alert, 239 milyon adet XRP’nin bilinmeyen bir cüzdandan Öbür bir adrese transfer edildiğini bildirdi. Anonim cüzdandan, Öbür bir anonim cüzdana gerçekleşen bu süreç dikkat çekti. Yalnızca bu süreç, ortalama 90 milyon dolarlık bir varlık oldu.

Gerçekleşen bu Aka süreçten bir saat sonra, coin’lerin alıcısının on milyonlarca XRP’yi de devinim ettirdiği gözlemlendi. Bithomp verilerine nazaran, farklı süreçlerde 9 milyon dolarlık transferler daha gerçekleşmiş oldu.

Whale Alert, ayrıyeten Öbür Aka transfer süreçlerini de bildirdi. Kısa mühlet evvel, 30 milyon adet XRP’nin Bitstamp borsasına tranfer edildiği gözlemlendi. Akabinde elde edilen datalara nazaran, Bitstamp borsasından 42 milyon adet XRP çekildi.

Balinalar Ripple Davasını Bekliyor

Ripple ve SEC arasında geçen davanın sonlarına yaklaşıldı. Kripto sanayisi, davanın galibinin Ripple tarafı olacağı istikametinde hemfikir oldu. kuvvetli balinalar, davanın sonucuna hazırlık yapıyor olabilir. Fakat, nihayet vakitlerde XRP fiyatında Geri çekilmeler yaşandı. Bunda, piyasadaki Üzücü gidişatı ve FTX çöküşü tesirli oldu. Yine de anonim balinalar, tanınan kripto Nakit ünitesinin boğa koşusu yapacağından emin görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir