Revain (REV) Coin Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 19, 2023 Yorum Yok

Revain (REV) Ethereum blockchain’i üzerinde yer Meydan ve kripto Nakit projelerine yönelik değerlendirmelerin yapıldığı bir platformdur. Revain platformu aracılığıyla kripto Nakit projelerinin geliştiricilerinin yapan tenkitlerle buluşturulması amaçlanmaktadır.

Revain Nedir?

Revain platformu klasik kıymetlendirme sayfalarını yenilikçi blockchain teknolojisiyle buluşturmaktadır. Revain takımının Temel hedefi kaliteli bir platform sağlayarak blockchain geliştiricilerine nitelikli ve tesirli Geri bildirimler sunulabilmesini Mümkün hale getirmektir. Bu sayede dünyanın dört bir tarafından çalışmalarına devam eden blockchain projelerinin daha yaratıcı ve işe yarayan tenkitlerle buluşmasına İmkan verilmesi hedeflenmektedir. Yapan tenkitlerle buluşan projeler böylece daha Evvel farkına varmadıkları Noksan tarafları keşfedebilecek ya da projelerinin zafiyetlerinin farkına varabilecektir. Bu sayede projelerin kendilerini en düzgün formda geliştirebilmesi imkanı elde edilmiş olmaktadır.

Yapıcı Geri bildirimler ya da Öbür bir tabirle yaratıcı tenkitler yöneltildikleri projelerin bulundukları yerden daha ileriye gidebilmeleri için bir bilet olma özelliği taşıyor. Klâsik kıymetlendirme platformlarında bulunan yorum ve tenkitlerin her Vakit yapan ve tesirli nitelikte olmadıklarını söyleyebiliriz. Revain platformunda gerçekleştirilen değerlendirmelerin sürekli yapan olabilmesi için bir sistem uygulanıyor. Platformun kaliteli halde tutulabilmesi ve verilen hizmetlerin sürdürülebilir olabilmesi ismine tasarlanan bu sistem hayli Yalın bir formda işliyor. Günümüzde yaygın olarak kullanılan teknolojiler ortasında yer Meydan Yapay zeka (AI) Revain’in bu sürdürülebilirliğine katkı sağlıyor. Öte yandan platforma kıymetlendirme yazacak kullanıcıların faydalanması ismine kapsamlı bir Kılavuz de hazırlanmış.

Revain platformunun kullanıcılarına kazandırdığı pahaları şu halde Anlatım edebilmek mümkün. Mantıklı değerlendirmeler, istikrarlı bir sistem ve muteber bilgiler. Muteber bilgileri kısmını biraz daha inceleyelim. Platformda yer Meydan bilgilerin rastgele bir kullanıcı tarafından değiştirilemeyecek bir yapıda olduğu Anlatım ediliyor. Böylelikle meydana gelebilecek bilgi kirliliğinden uzakta duruluyor. Revain takımı sistemin istikrarını temin etmek ismine da tesirli adımlar atmayı hedefliyor. Buna nazaran platformda iki farklı token aktiflik veriyor. REV ve RVN token.

Bu iki farklı kripto Nakit sayesinde Revain platformu çalışmalarına bütün süratiyle devam edebiliyor. RVN token’ın fonksiyonundan bahsetmek gerekirse bu paranın, platformda yer Meydan kullanıcıların belli durumlarda etkileşime geçebilmesi ismine düzenlenmiş bir kripto değer olarak tasarlandığı söylenebilir. nihayet olarak da Revain platformunda yer alacak değerlendirmelerin sürekli muteber ve yapan niteliğe sahip olması için alınan bir önlemden bahsedilmelidir. Bu önleme nazaran platformda yer Meydan içeriklerin makul bir uzman kümesi tarafından ayrıntılı ve tertipli olarak incelendiği söylenebilir.

REV Coin Nedir?

Revain platformunun Lokal ünitesi olan REV Coin, milletlerarası Nakit göndermeye yarayan bir kripto varlıktır. Kripto Nakit dünyasında arzı Fazla olan birçok coin olmasına Karşın REV arzı az olan coinler ortasında yer almaktadır. Revain Coin Bruce Fenton öncülüğünde geliştirilmiş bir proje olup birinci olarak Ekim 2017 tarihinde satışa sunulmuştur. Ama madenciliğin Amade hale gelmesi 3 Ocak 2018 tarihini bulmuştur. Ayrıyeten REV Coin ERC-20 protokollerine alternatif olarak görülmektedir.

Golden Revain Coin Logo And Dollars On Smart Phone. 3D Illustration of Gold Revain Coin And One Hundred Dollars Banknotes Background. 3D rendering.

Revain (REV) Tarihi

Revain (REV) projesi Rusya’nın başşehri Moskova’da faaliyetlerini sürdüren bir Küme teknoloji müteşebbisi tarafından 2018 yılında geliştirildi. Hala projenin CEO’su olarak hizmetlerini sürdüren Rinat Arslanov tarafından kurulan Revain platformu epeyce kısa bir Vakit dilimi dahilinde muvaffakiyet basamaklarını birer birer tırmanmasını bildi. Arslanov, mesleği boyunca Çeşitli blockchain projelerinde yer almış ve engin deneyimler kazanmış bir piyasa uzmanı. Projede yer Meydan öbür takım üyelerinin de kesimde Deneme sahibi bireylerden oluştuğunu görüyoruz.

Revain platformu 2017 yılında meydana getirilen bir toplu satış aktifliğinin akabinde yatırımcılarıyla buluşmuştu. Faaliyet sayesinde elde edilen fon projenin gayelerine ulaşması ismine kullanıldı. Kullanıcılarından elde ettiği yatırımlar Revain projesini maksatlarına bir adım daha yaklaştırdı. Bahsi geçen toplu satış gruba toplamda 8,5 milyon dolar bedelinde fon ulaştırdı. Bu satış esnasında kullanıcılara R token’ler sunuldu. Grup daha sonra 2020 yılında hayata geçirdiği bir düzenlemeyle kullanıcılara dağıtılan bu R token’lerin hepsini REV token’e dönüştürdü.

Revain Coin Nasıl Çalışır?

Revain nedir sorunun daha yeterli yanıtlamak için hiç elbet platformun nasıl çalıştığını izah etmek gerekiyor. Platformun Temel çalışma mantığı beş yıldızlı bir oylama sistemine dayanıyor. Bu sayede platformda yer Meydan ögelerin performansları puanlandırılıyor. Kullanıcılar tarafından bu ögelere yöneltilen değerlendirmelerse birtakım evreleri geride bıraktıktan sonra diğer kullanıcıların erişimine açılıyor. Bu değerlendirmeler öncelikle bir Yapay zeka filtresine tabi tutuluyor. Bu sayede içeriklerin gerçeklik ve geçersizlik, intihal ve özgünlük durumları sorgulanıyor. Daha sonra elle de onaylanan değerlendirmeler platformda ilgililerin ulaşabilmesi için yerini alıyor.

Revain Piyasa Verileri

Piyasa bilgileri, dijital paraların fiyatı, hacmi, arz ve talebi üzere Değerli değişkenleri gösterir. Bu bilgiler, dijital paraların gelecekteki performansını kestirim etmek için kullanılabilir. Bu bilgiler, Çeşitli kaynaklardan elde edilir ve çoklukla internet üzerinden erişilebilir. Örneğin, Coinmarketcap ve CoinGecko üzere siteler, dijital paraların fiyatlarını, hacmini ve öteki dataları takip etmek için kullanılabilir.

REV Arzı Ne Kadar?

Dijital Nakit arzı, bir dijital paranın var olarak ne kadar ölçüde olduğunu yahut gelecekte ne kadar ölçüde üretileceğini Anlatım eder. Arz, ekseriyetle bir dijital paranın Yekün ölçüsü olarak tanımlanır ve kimi dijital paralar hudutlu arzda olabilir.

Dolaşımda 85 milyar adet REV Coin arzı mevcuttur.

REV Coin Fiyatı

Dijital paraların fiyatı, arz ve Öğrenci nazaran belirlenir. Arz, bir dijital paranın var olarak ne kadar ölçüde olduğunu Anlatım ederken, talebi ise insanların o dijital paranın ne kadar değerli olduğuna inandıklarını gösterir. Şayet arz az ve talebi yüksek ise, fiyat yüksek olacaktır. Şayet arz Çok ve talebi düşük ise, fiyat düşecektir.

REV Coin şimdiki fiyatı ise şu biçimdedir:

Revain (REV)

0.000586 $

REV En Yüksek ATH’si Kaç?

Kripto paraların en yüksek fiyatları, Vakit vakit görülebilir ve bunlar ekseriyetle arz ve talebin istikrarına, regulasyonlara, kurumsal yatırımcıların ilgisine, teknolojik gelişmelere ve spekülatif beklentilere bağlı olarak değişebilir. En yüksek fiyatlar, çoklukla kısa vadeli spekülasyonlar sonucu oluşur ve bu nedenle, ne Vakit görüleceği evvelce varsayım edilemez.

Ancak, ekseriyetle kripto paraların fiyatlarının yükseldiği devirler, kurumsal yatırımcıların ilgisi, müspet haberler yahut teknolojik gelişmelerin çıkması sonucu oluşur. Lakin, kripto paraların fiyatları volatil olduğu için, fiyatların yükseldiği periyotlarda, düşebilecekleri de görülebilir.

REV en yüksek ATH düzeyi 18 Şubat 2018’de 3,85 USD olarak kaydedilmiştir.

REV En Düşük ATL’si Kaç?

Kripto paraların en düşük fiyatları, arz ve talebin istikrarı, regulasyonlar, kurumsal yatırımcıların ilgisi, teknolojik gelişmeler ve spekülatif beklentiler üzere birçok Öğe nedeniyle değişebilir. En düşük fiyatlar çoklukla uzun vadeli düşüşler sonucu oluşur ve ne Vakit görüleceği evvelce kestirim edilemez.

Ancak, çoklukla kripto paraların fiyatlarının düştüğü periyotlar, negatif haberler, regulasyonlar, kurumsal yatırımcıların ilgisinde azalma, teknolojik sıkıntılar yahut spekülatif düşüşler sonucu oluşur. Örneğin, 2018 yılının başlarında, birçok kripto paranın fiyatları düştü ve kimileri %90’lara kadar düştü.

Kripto paraların fiyatları volatil olduğu için, fiyatların düştüğü periyotlarda yükselebilecekleri de görülebilir. Bu yüzden, kripto paraların fiyatlarını takip etmek için Çeşitli kaynaklar kullanmanız önerilir.

REV en düşük ATL düzeyi 22 Kasım 2022’de 0,000480 USD’dir.

Revain Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Revain platformunun token’i REV Fazla sayıda platform üzerinden temin edilebilir. Bu platformalar ortasında Binance borsasının olmayışı kullanıcıların dikkatini derhal çekiyor. Bu platform yerine KuCoin, Bittrex, ProBit Küresel ya da BITEXLIVE borsaları REV alınıp satılmasına İmkan sunuyor. Dünyanın en Fazla kullanıcı sayısına sahip kripto Nakit borsalarından Binance platformu üzerinde şimdi REV token’ın olmayışı ise Çeşitli formlarda yorumlanabilir. Kullanıcılar kripto Nakit süreci yaparken muhakkak ögeleri gözetmeli ve belli durumlara dikkat etmeliler. Gereğince araştırma yapılmadan ve emniyetli olmayan platformlar üzerinde gerçekleştirilen kripto süreçleri çoklukla kullanıcıların mağduriyete uğramaları sonucunu beraberinde getiriyor.

REV Coin Hangi Borsada?

Revain coin’in yer aldığı borsalar aşağıdaki üzeredir:

  • KuCoin
  • Uniswap (V2)
  • Bittrex
  • ProBit Global
  • Indodax
  • BITEXLIVE
  • HitBTC

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir