Red Bull F1 Takımı, NFT Karakteri ile Piste Çıkıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 17, 2022 Yorum Yok

Formula 1 grubu Red Bull Racing, dönemin nihayet yarışında aracını NFT karakteriyle süsleyecek.

Kripto dalı ve Formula 1 ortasındaki Amel birliklerinin sayısı her gün artıyor. Geçtiğimiz günlerde Amerikan F1 kadrosu Haas, OpenSea ile NFT odaklı bir muahede yapmıştı. McLaren’ın da hayranlarına en uygun NFT tecrübesini sunmak emeliyle Tezos ile bir iştiraki bulunuyor. Birebir vakitte düzenleyici Formula 1’in de NFT ile ilgili çalışmaları sürüyor. Red Bull Racing dönemin nihayet yarışına sürpriz bir çalışmayla çıkıyor.

Red Bull’un Formula 1 Aracında NFT Karakteri Yer Alacak

Formula 1 kadrosu Oracle Red Bull Racing, Abu Dabi’deki dönemin nihayet yarışında araçlarına NFT yerleştirdi. Bu çalışmanın bir F1 aracına eklenmesiyle bir birinci olduğu belirtiliyor.

Red Bull Racing, Abu Dabi’deki dönem finali için anne sponsorları Bybit ve Chiru Labs ile Bir arada “Lei the Lighning Azuki” isimli NFT hem Max Verstappen hem de Sergio Perez’in aracında yer alacak.

“Lei the Lightning Azuki” NFT’si, anime karakterlerinden ilham Meydan Azuki NFT koleksiyonunda “Azuki #8494” kodunu kullanıyor. Koleksiyon, Oracle Red Bull Racing’in anne sponsorlarından biri olan Chiru Labs tarafından geliştirildi.

NFT’nin sonlu sayıda üretilen bir versiyonuna sahip olabilecek. “#8494” kodlu NFT’ler, Tezos blockchain ağında üretilecek. NFT’lerin sahibi olmak için daha Evvel erişim sağlayan taraftarlar, koleksiyon eserini fiyatsız bir biçimde alabilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir