Next Block Expo, Web3 Alanına Yoğunlaşacak

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 06, 2023 Yorum Yok

24-25 Mayıs tarihleri ortasında gerçekleştirilecek Next Block Expo (NBX), Web3 dünyasının tesirli isimlerini, markalarını ve projelerini buluşturacak.

Coinkolik ve BTCHaber‘in medya partneri olduğu NBX, Polonya’nın başşehri Varşova‘daki Multikino Zlote Tarasy‘de gerçekleştirilecek. Bu aktiflikte, Web3 dünyasının derinliklerine inilecek. WBX, birbirinden Değerli isimlere, kripto sanayisinin de yakından tanıdığı projelere ve Özel etkinliklere mesken sahipliği yapacak.

Next Block Expo, Web3 Dünyasını Bir Ortaya Getiriyor

Web3 dünyasının kapılarını aralayacak olan NextBlockExpo (NBX), azamî iştirakçiye ulaşmak üzere. Aktifliğe ağır İlgi gösteriliyor. Ayrıyeten NBX, aktifliğe metaverse üzerinden canlı iştirak sağlamak için Unbound ile paydaşlık kurdu. Bu sayede beşerler, metaverse aracılığıyla aktifliği takip edebilecekler.

Bilet satışlarını başlatan NBX, birbirinden Değerli isimleri Polonya’nın başşehri Varşova’ya getiriyor. İştirakçiler, kesimin önderlerini ve Web3’ün önde gelen markalarını dinleyebileceler. Polygon, Binance, Polkastarter, BNB Chain, Bitmarkets BitDAO ve daha fazlası aktiflikte yer alacak.

Metaverse aracılığıyla aktifliğe katılan iştirakçiler NBX Varşova anne sahnesinden canlı konuşmaları takip edebilecekler. Ayrıyeten iştirakçiler, ikramların ve marka asistanlarıyla bağlantının de keyfini sürebilecekler.

Etkinliğin odağında, Web3 dünyasının derinlikleri ve geleceği yer alıyor. 24-25 Mayıs arasında düzenlenecek aktiflikte, NBX Pitch Arena isimli bir sahne bulunacak. Pitch Arena‘da Web3 teşebbüsleri ve fikirleri sergilenecek. En güzel performans ise ödüllendirilecek.

NBX Pitch Arena’ya iştirak sağlamak isteyenler; https://nextblockexpo.com/pitch-contest/ adresine ulaşabilirler.

Etkinlik hakkında daha Çok ayrıntı için; https://nextblockexpo.com

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir