NEAR Protocol, İki Yıllık Yol Haritasını Açıkladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 09, 2022 Yorum Yok

NEAR Protocol, iki Yıl boyunca uygulamayı planladığı yol haritasını yayınladı.

Kripto Nakit platformlarının çeyreklik raporları ve yeni yol haritaları yayınlanmaya devam ediyor. Kripto Nakit piyasasında dördüncü çeyreğe girdiğimiz periyotta, projeler gelişmelerini topluluk ile paylaşıyor. Geliştiricilerin dApp’ler oluşturması ve başlatması için bir platform işletmek üzere bir bilgisayar ağını teşvik etmeyi amaçlayan bir yazılım NEAR Protocol de geliştirmelerini açıkladı.

NEAR Protocol’den İki Yıllık Yol Haritası

NEAR Protocol’ün yayınladığı yol haritası tecrübe ve çekirdek olmak üzere iki anne bileşenden oluşuyor.

Deneyim kısmı, kullanıcı ve/veya geliştirici tecrübesini ve bu tecrübeleri aktifleştirmek için gereken protokol özelliklerini kapsıyor. misal olarak; bir iPhone kullanıcısı, meta süreçleri ve Secp256r1 anahtarları takviyesi varsa, bir hesap açmak zorunda kalmadan NEAR’ın üzerine heyeti uygulamaları özgürce kullanmaya başlayabilir.

Çekirdek kısmı ise, protokolün ölçeklenebilirliğini ve merkezsizleştirilmesini düzgünleştirmeye yönelik eforları kapsıyor. En değerlisi, bütün kesimleri izleyen hiçbir Node olmadan ağı 100 kesime ölçeklendiren parçalamanın 2. evresinin başlatılmasını içeriyor. 2. Basamağın 2023 yılında sürülmesi planlanıyor. Kesimlerin sayısını Öğrenci nazaran dinamik olarak ayarlayan parçalamanın 3. basamağının teslim edilmesiyle yol haritası 2024’e kadar uzanıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir