Michael Saylor, BTC Planlarından Bahsetti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 03, 2023 Yorum Yok

MicroStrategy’nin kurucusu Michael Saylor, CNBC’ye verdiği röportajda şirketin Bitcoin durumuyla ilgili planlarını paylaştı.

CNBC’de Morgan Brennan ile yaptığı bir röportajda konuşan Saylor, geçtiğimiz çeyrekte Kıymetli bir büyüme kaydeden yazılım işinin, borçlarını finanse etmek ve daha Çok Bitcoin elde etmek için bir para kaynağı olduğunu belirtti.

Saylor, Bitcoin’i Desteklemeye Devam Ediyor

Şirketin 146.000’den Çok BTC ünitesinde yaşadığı kayıplar hakkında yorum yapan Saylor, Bitcoin’in popülaritesinden faydalanmanın en Değerli yolunun varlığı elde tutmak ve fiyattaki dalgalanmaya katlanmak olduğunu belirtti.

MicroStrategy kurucusu, Bitcoin’in uzun vadeli bir HODLer’ı olduğunu ve bütün paydaşlarının Bitcoin’e olan bu ilgiyle uyumlu olduğunu da kelamlarına ekledi. MicroStrategy bugün, nihayet satın alımının akabinde Wall Street’te en yüksek BTC varlığına sahip halka Aleni en Aka şirket pozisyonunda. Şirket BTC almaya başladığından beri, sırf bir Kez satış yaptı ve kripto Nakit ünitesinin geleceğine inandığını yineledi.

Michael Saylor’a nazaran, Bitcoin’in global çapta benimsenmesi, ülkeler ortasında fiat Nakit ünitelerine olan global itimat kaybından kaynaklanıyor. Bununla Bir arada Saylor, klasik bankacılık ve Üleş senetleri üzere öbür rakip varlıkların etrafındaki ilginin de vakitle azaldığına inanıyor.

Bitcoin’in nihayet vakitlerde Hız kazanmasının nedenlerine de değinen Saylor, Bitcoin’in büyümesine Yardımcı olan Değerli bir tetikleyici olarak enflasyon korkusunu yineledi. Bilhassa, Bitcoin’in devalüasyona eğilimli bir para türevi olmadığını, bunun yerine kendi dijital kıtlığına sahip olduğunu söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir