MetaMask, ABD’de PayPal ile Kripto Satımlarına Başladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 11, 2023 Yorum Yok

MetaMask‘ın PayPal entegrasyonunu duyurmasının akabinde Ethereum alım satım süreçleri ABD’de başladı.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar alım satımların yanı Dizi Ethereum’u PayPal’dan MetaMask‘a aktarabilir. İki şirket birinci olarak 2022’de işbirliklerini duyurdular.

MetaMask, PayPal ile Ethereum Satımlarına Başladı

Kripto cüzdanı ve merkezi olmayan uygulama (DApp) sağlayıcısı MetaMask, MetaMask‘ın en Aka pazarlarından biri olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar için PayPal aracılığıyla Ethereum satın alımlarını sunmaya başladı. Şirket, Ethereum sunan birinci Web3 cüzdanı olduğunu argüman ediyor.

İşbirliği sayesinde, Amerikalı kullanıcılar artık MetaMask kullanarak Ethereum satın alırken ödeme tekniği olarak PayPal’ı seçebilecekler. Entegrasyon ayrıyeten ETH’yi PayPal’dan MetaMask’a aktarmayı da Muhtemel kılacak.

Ethereum, Polygon, Arbitrum, BNB Smart Chain, Avalanche, Fantom, Optimis ve Celo iç olmak üzere sekiz ağda 90’dan Çok kripto Nakit ünitesini destekleyen hizmet 189’dan Çok ülkeyi kapsayacak. MetaMask bu özelliğini geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. Özellik, her bir satın alma sürecinde, özelleştirilmiş bir fiyat teklifi sağlamak için kullanıcının pozisyonunu ve Mahallî düzenlemeleri dikkate alacağı açıklanmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir