Marathon Digital, Ekim Ayında 615 Bitcoin Çıkardı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 03, 2022 Yorum Yok

Kripto madencisi Marathon Digital, Ekim ayında 615 adet Bitcoin (BTC) kazıyarak tarihinin en yüksek aylık gelirini elde etti.

Kripto Nakit piyasasında süregelen huzursuz hava, madenciler için de şiddetli süreçleri beraberinde getirdi. ABD merkezli en Aka Bitcoin madencilerinden Compute North, geçtiğimiz aylarda iflas müracaatında bulunmuştu. Madencilik şirketlerinin ve kuruluşlarının yaşadığı düşünceler, BTC kazımını da Değerli ölçüde etkiledi.

Marathon Digital Piyasa Şartlarına Karşın Rekor Kırdı

Bitcoin madenciliğine ağırlaşan Marathon Digital, bölümdeki Olumsuz gelişmelere Karşın rekor kırmayı başardı. Şirkete madencilik aygıtlarını temin eden Compute North’un iflası, bu rekorun önüne geçemedi.

Bitcoin madenciliği şirketinin Ekim ayında çıkardığı BTC ölçüsü, üçüncü çeyrek ölçüsünün toplamına eşit oldu. Piyasanın Olumsuz gidişatına Karşın Marathon, Ekim ayında 32 bin adet aygıta güç verdi. Yekün gücünü yüzde 84 oranında yükseltmeyi başardı. Platform yeni olarak 7 EH/s oranında bir süreç gücüne ulaştı ve bu şirketi dünyanın en Aka BTC madencilerinden biri haline getirdi.

Marathon Digital, Compute North’un iflas müracaatının var madencilik operasyonlarını etkilemeyeceğini ve şirketin etkin bağlantı halinde olduğunu lisana getirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir