Mamoru, Usta Trader Hacim Etkinliği’ni Başlattı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 05, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası Mamoru, kullanıcılarına Özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Borsa, kullanıcılara 400 dolar kazanma imkânı sağlayan ehil Trader Hacim Etkinliği’ni başlattı.

Global kripto Nakit borsası Mamoru argümanlı trader’lar için yeni bir kampanyayı duyurdu. ehil Trader Hacim Aktifliği kampanyası ile iştirakçiler 400 dolara kadar Ödül kazanma talihi elde ediyor. 1.000 dolarlık Ödül havuzu bulunan Faaliyet ve 15 Mayıs’a kadar devam edecek kampanyada iştirakçiler süreçlerinde kurul ödemeden katılabilecek.

Usta Trader Hacim Etkinliği’ne katılabilmek için Mamoru Türkiye’ye kaydolarak 5.000 TL yatırmak kâfi oluyor. Yatırma süreci sonrası trade hacim sıralamasında birinci 10’a giren kullanıcılar 1.000 dolarlık Ödül havuzundan yararlanabiliyor. Mamoru’nun düzenlediği bu kampanyaya eski ya da yeni bütün üyeler katılabiliyor.

Mamoru’nun ehil Trader Hacim Etkinliği’nde alım ve satım süreçlerinde rastgele bir parite sınırlaması bulunmuyor. Kullanıcıların bütün paritelerde gerçekleştirdikleri alım ve satım süreçlerinden yaratacağı hacim kampanya sıralamalarına tesir ediyor. Faaliyet kapsamında hacim sıralamasında birinci 10’a giren kullanıcılar mükafata hak kazanıyor. Kampanyada, en yüksek hacme ulaşan kullanıcı 400 dolarlık mükafatın sahibi olurken, ikinciyi 200 dolar, üçüncüyü de 100 dolarlık mükafatlar bekliyor.

Usta Trader Hacim Aktifliği hakkındaki ayrıntılı bilgiler web sitesinde yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir