Litecoin (LTC) Fiyat Analizi – 30 Nisan 2023

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 30, 2023 Yorum Yok

Litecoin tarafında işler nasıl gidiyor bu yazımızda sizler için derledik.

Litecoin eski en yüksek düzeylerine şimdi yakın olmasa da yatırımcılar için ümit verici olmayan birtakım sinyaller veriyor. Bu dataları piyasa ışığında derledik.

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin grafiği, ayıların fiyatı 90,00 dolar düzeyine itmesiyle birlikte, kripto varlığın bugünkü seansın Aka kısmında aşağı istikametli bir yörüngede olduğunu gösteriyor.

Günlük grafikte Litecoin, boğaların LTC’yi 91,39 dolar direncinin üstünde tuttuğunu gösteriyor. Bununla Birlikte bugün yaşanan alım satımlar, Litecoin’deki satış baskısını Yine gözler önüne serdi. Satış Şu anda LTC, 89.17 dolarlık hareketli ortalama (MA) bedeliyle karşılaştırırsak nispeten daha yüksek bir Tertip olan 90.71 dolarda süreç görüyor.

MACD göstergesi şu anda düşüş eğilimi gösteriyor ve satın alma baskısı 91.39$ direnç düzeyini kıramazsa düşüş momentumunun muhtemelen devam edeceğini gösteriyor. Histogramda, Kırmızı çubukların boyutu küçüldü ve tıpkı vakitte ivme kaybetti, bu nedenle boğaların yolda olduğunu gösteren üstünlük kazanıyor. RSI göstergesi nötr bölgede 49.38 endeks düzeyinde olup, bu da piyasanın yakın gelecekte konsolide olabileceğini gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir