Kripto Hırsızlarına Yeni Malzeme: Sahte ARB Airdrop’ları!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 20, 2023 Yorum Yok

Arbitrum (ARB) airdrop’unun Aka yankı uyandırmasından sonra kripto hırsızları harekete geçti, Düzmece ARB Airdrop’ları giderek artıyor.

Arbitrum Vakfı’nın 16 Mart tarihinde yayınlamış olduğu yazıyla, ARB airdrop tarihini duyurmuştu. Kripto kitlesinin yapılacak olan airdrop’a inanılmaz formda İlgi göstermesi, kripto hırsızlarına malzeme çıkarmış halde. Ethereum (ETH) katman-2 ölçeklendirme ekosistemi Arbitrum’un yakın tarihte gerçekleşecek olan Airdrop’u yarattığı coşkunun beraberinde tehlikeleri de getiriyor.

Güvenlik şirketi olan Redefine, 19 Mart tarihinde yayınladığı bir gönderi ile, sahte Arbitrum airdrop web sitelerinin kurulduğunu açıkladı.

Sahte Arbitrum Siteleri Oluşturuluyor!

Blockchain Emniyet firması Redefine, toplumsal medyadan yaptığı bir paylaşım ile resmi Arbitrum web sitesinin taklit edildiğini açıkladı. Piyasanın yükselişini fırsat bilen kripto hırsızlarının atılımları giderek artıyor. Oluştulan Düzmece web siteleri, kripto yatırımcılarının cüzdanlarına göz dikmiş halde.

Kullanıcıların yeni olarak İlgi odağı olan ARB, isminden Laf ettirmeye devam ediyor. Yakın vakitte NFT platformu olan Blur’un, BLUR airdrop’u gerçekleştirmesiyle Birlikte bu alana olan eğilim Aka oranda artış gösterdi. ARB’nin de yarattığı olumlu hava, bölümdeki illegal eylemleri tetiklemiş gözüküyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir