Kripto Borsası AAX, Hayatta Kalmanın Yollarını Arıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 21, 2022 Yorum Yok

Hong Kong merkezli kripto Nakit borsası AAX, tekrar hizmetlerini başlatabilmek için bütün vadeli süreçleri tasfiye etmeye hazırlanıyor.

Popüler kripto Nakit borsası FTX, kripto sanayisini sancılı bir periyoda soktu. Kurumsal şirketlerin milyonlarca dolarlık ziyanları ve öteki borsaların likidite problemleri ortaya çıktı. Ayrıyeten, bu türlü bir sürecin ortasında FTX hack saldırısı yaşandı. Milyarlarca doların buharlaştığı devirde, borsalar hayatta kalmanın yollarını arıyor. Bu borsalardan birisi olan AAX, süreçleri münasebet göstererek hizmetlerini durdurmuştu. Lakin borsa, tekrar hizmetlerine devam edebilmek için planlama yaptığını lisana getirdi.

Kripto Borsası AAX, Hizmetlerini tekrar Başlatmak İstiyor

Sıkıntılı bir süreç geçiren kripto borsası AAX, hizmetlerini tekrar başlatabilmek için kâfi sermayeyi toplamaya çalışıyor.

Hong Kong’un tanınan dijital borsası AAX, kullanıcı haklarını ve çıkarlarını korumak için mesai harcadığını bildirdi. Bu münasebetle borsa, sistem bakım mühleti boyunca platformundaki bütün vadeli süreç konumlarını otomatik olarak tasfiye edecek.

Bu tasfiyeler sonucunda, borsanın likidite konusunda toparlanma yaşaması bekleniliyor. Fakat, AAX açısından kurtarma çalışmalarının nasıl süreceği şimdi bilinmiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir