parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Justin Sun’dan SUI Token Uyarısı Sonrası Hamle

Justin Sun’dan SUI Token Uyarısı Sonrası Hamle

admin admin -
17 0

Binance, Tron’un kurucusu Justin Sun, SUI token hakkında uyardıktan sonra açıklamalarda bulundu.

Son devirde ismi birçok olayla anılmaya başlanan Justin Sun, bu sefer de Öbür bir mevzuyla gündeme geldi. Sun, Binance’i mümkün bir token kapılması konusunda uyardı.

Justin Sun, Binance’i Uyardıktan Sonra Kurtarma Fonu Çıkardı

Tron’un kurucusu Justin Sun, bugün attığı bir Tweet’inde, Binance’in yeni SUI tokeninin mümkün kapılmasına karşı yaptığı ikazın akabinde, Binance’e 56 milyon dolarlık tam bir Geri ödeme ayarladığını söyledi.

TrueUSD’de (TUSD) yapılan Değerli transferin Whale Alert tarafından işaretlenmesinin akabinde Binance CEO’su Changpeng Zhao, platformunun Sun’ı fonlardan rastgele birini Aka ölçülerde SUI satın almak için kullanması durumunda harekete geçeceği konusunda uyardı.

CZ açıklamasında şunları dedi:

“Binance LaunchPool, sadece birkaç balina için değil, perakende kullanıcılarımız için airdrop manasına gelir.”

Layer-1 Blockchain Sui’nin Lokal token’ı olan SUI token’ı, anne File 3 Mayıs’ta yayına girdiğinde airdrop’u gerçekleşecek formda ayarlandı. Pazar günü Binance, kullanıcıların bir likidite havuzuna Nakit sağlamak ve karşılığında mükafatlar almak için kripto varlıklarını stake etmelerine İmkan tanıyan SUI tokeninin Launchpool aracılığıyla kullanılabileceğini duyurdu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir