Justin Sun, FTX ile Çözüm Planı Hazırlıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 10, 2022 Yorum Yok

Tron blockchain ağının kurucusu Justin Sun, likidite krizi yaşayan FTX ile bir tahlil planı hazırladığını söyledi.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, uzun bir mühletin akabinde Twitter’daki birinci hareketini Justin Sun’ın tahlil planıyla ilgili gönderisini retweet ederek yaptı.

Justin Sun, FTX ile Çalışma Hazırlıyor

Justin Sun, Binance’in FTX’i satın almaktan vazgeçtiğini duyurmasından kısa bir mühlet sonra, daha Çok detay vermeden FTX ile bir tahlil üzerinde çalıştığını belirtti.

Tron Kurucusu Sun, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “FTX üzerindeki bütün Tron token ( TRX, BTT, JST, SUN, HT ) sahiplerinin gerisinde duracağım duyurumun yanı sıra, ileriye yanlışsız bir yol başlatmak için FTX ile Birlikte bir tahlil oluşturuyoruz” dedi. Üzerinde çalıştığı tahlil hakkında daha Çok detay vermedi.

Sun, 9 Kasım’da daha evvelki bir tweet’te Tron kullanıcılarını FTX’te sıkışan fonlarla koruyacağını söylemişti. Huobi’nin web sitesindeki farklı bir blog gönderisinde ise Huobi ve Tron DAO, “FTX platformuna yatırılan Tron token’larını (TRX, BTT, JST, SUN, HT) 1:1 oranında kullanmak isteyen kullanıcıları kalıcı olarak destekleyeceklerini söyledi.”

Ekibin daha Çok bozulmayı önlemek için gece gündüz çalıştığını belirten Sun, FTX’in resmi hesabını ekleyerek, “Ortaklarımızla Birlikte bütüncül yaklaşımla durumun yönetilebilir olduğuna inanıyorum. Bizi izlemeye devam edin” açıklaması da yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir