JPG Store Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Mar 23, 2023 Yorum Yok

JPG Store, Cardano blokzincir ağının kendi NFT pazar yeridir. Bu platform ile MoonPay aracılığıyla banka kartı kullanarak NFT satın alınabilir. Bununla Bir arada kullanıcılar, ApplePay yahut GooglePay‘in yanı Dizi Yine banka kartlarını kullanarak ADA token’larını direkt satın alabilirler.

JPG Store Nedir?

JPG Store, merkezi olmayan bir blokzincirde sanat yapıtları keşfetmeye, sanatkarları desteklemeye ve topluluklara katılmaya İmkan tanıyan bir Cardano NFT pazarıdır.

NFT tecrübesini daha da güzel hale getirmek için JPG’de Cardano NFT’leri alıp satabilir, teklifler yapabilir, profilinizi özelleştirebilir ve Fazla daha fazlasını yapabilirsiniz. Kullanıcılar için, JPG Store’da Cardano topluluğundaki sanatkarları desteklemek için bir Launchpad ve sanatkarların sanat yapıtlarını bir NFT’ye dönüştürmelerini sağlayan bir basım özelliği bulunur.

JPG’de Nasıl NFT Satın Alınır?

Sitenin “Marketplace” kısmında dijital sanattan avatarlara kadar Fazla Çeşitli NFT’ler bulabilirsiniz. Ayrıyeten JPG Store, kullanıcıların sıralamayı, fiyat aralığını ve daha fazlasını tanımlamasına İmkan tanıyan sezgisel bir kategori görünümü ve gelişmiş arama özellikleri sunar.

Satın almak istediğiniz bir NFT bulduğunuzda, “NFT Satın Al” seçeneğine tıklayın. Akabinde, satın alma sürecini tamamlamak için süreci cüzdan şifrenizle imzalamanız gerekecektir.

JPG Store’da NFT Oluşturma

Platform şu anda kullanıcılara “Tek NFT Oluşturma” imkanı sağlamaktadır. “Toplu ve Aka Koleksiyonlar” oluşturma fonksiyonu ise yakında kullanıma sunulacaktır. Piyasada NFT’ler basmak kolaydır ve sadece birkaç Yalın adımda gerçekleştirilebilir:

  • Öncelikle, web sitesinin sağ üst köşesindeki “Creators” butonunu bulun ve “Create your Collection” seçeceğine tıklayın.
  • Ardından bir sonraki sayfaya yönlendirileceksiniz ve orada “Create Single NFT” seçeneğini seçeceksiniz.
  • Herhangi bir var koleksiyonun kesimi olmayan büsbütün yeni bir NFT oluşturuyorsanız, “Create new Policy ID”yi seçin. Daha Çok fotoğraf eklemek istediğiniz var bir koleksiyonsa, “Add to existing Policy ID”yi seçin.
  • Bu adımda, koleksiyonları akılda kalıcı bir isim, kısa bir İzah vb. girerek kişiselleştirebilirsiniz.
  • Her şey ayarlandıktan sonra “Kaydet” düğmesine basın ve süreci tamamlamak için cüzdan şifrenizi kullanarak Celse açmanız istenecektir.

JPG Store’da yaratıcıları, dizayncıları ve sanatkarları sanat yapıtı yaratmaları ve Cardano topluluğuna değer katmaları için destekleyen bir Launchpad programı mevcuttur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir