Japon Araba Devinden NFT Atağı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 02, 2022 Yorum Yok

Japon araba üreticisi Nissan, web3 ve NFT ile ilgili beş farklı ticari marka müracaatında bulundu.

Nissan, kısa bir müddet Evvel Animoca Brands’in Avustralya görüntü oyunu geliştirme Yan kuruluşu Grease Monkey Games ile iştirak kurdu. Bu iştirakle Bir arada oyun için NFT’leri piyasaya sürmeye hazırlanan araba üreticisi NFT ile olan bağlarını artırıyor. Artık de kendine has bir marka oluşturmak için adım atıyor.

Japon Araba Üreticisi Nissan, NFT Çalışmalarını Artırdı

Nissan, GTR, SKYLINE ve Z üzere kült araba modellerinden birkaçı için ticari marka müracaatında bulundu.

Ticari marka avukatı Michael Kondoudis‘in nihayet tweetine nazaran Nissan, NFT tabanlı teklifler sunmak için Yekün beş ticari marka müracaatında bulundu.

Ayrıntılara nazaran Nissan, ticari markaları, karşılıksız token’larla alakalı birçok alanda kullanacak. Teklifler, görüntüler, fotoğraflar ve daha fazlası üzere indirilebilir medya evrakları biçiminde ve bu Cin belgelerin NFT’lerin kimliğini doğrulamak için kullanılabilecek biçimde sağlanacak.

Nissan ayrıyeten, ilgili tarafların NFT’leri satın alması ve satması için bir platform misyonu görecek bir çevrimiçi NFT pazarını başlatmaya da hazırlanıyor.

Geçen hafta Animoca Brands, Avustralya merkezli görüntü oyunu geliştirme Yan kuruluşu Grease Monkey Games ve Nissan ortasındaki Amel birliğini duyurdu. İş birliği sayesinde Nissan, Torque Drift 2 isimli blockchain tabanlı yarış oyunu için NFT’ler piyasaya sürecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir