İrlanda’dan Kripto Borsası Bitpanda’ya Lisans

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 10, 2023 Yorum Yok

Kripto ticaret platformu Bitpanda İrlanda’da hizmet vermek için lisans aldığını duyurdu.

Geçtiğimiz hafta Almanya’da düzenleyici lisans Meydan Bitpanda, Avrupa’daki elini güçlendirmeye devam ediyor. Avusturya’nın birinci fintech unicorn şirketi olan Bitpanda, Avusturya, Fransa, İtalya, İspanya, Birleşik Krallık, Çek Cumhuriyeti ve İsveç iç olmak üzere birkaç Avrupa ülkesinde düzenleyici onay aldı. Artık de lisans aldığı ülke İrlanda oldu. Avusturyalı kripto borsası artık Avrupa ülkesindeki müşterilere saklama ve tescilli ticaret hizmetleri sunabilir.

Bitpanda, İrlanda’da Kripto Lisansı Aldı

PayPal’ın kurucu ortaklarından Peter Thiel tarafından desteklenen Bitpanda, İrlanda’da kripto lisansı aldığını açıkladı.

Yatırım tecrübesi Fazla az olan yahut hiç olmayan bireyleri gaye Meydan ve ticaret konusunda bilgili olan bireylere yönelik olan platform, İrlanda’da Bitpanda’nın ülke başkanı ve pazarlama lideri olarak vazifesi devralan Rob Cumiskey tarafından yönetilecek.

Cumiskey, şirketin İrlanda’da lisans alması ve misyonuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“İrlanda pazarında büyüyen bir Bitpanda kullanıcıları topluluğumuz var. Bu, pazarın erken benimseyen tabiatı göz önüne alındığında bizi hiç şaşırtmadı. Bunu akılda tutarak, Lokal Bitpanda takımımıza yatırım yapıyoruz ve Avrupa genelinde Lokal gereksinimlere nazaran Muhtemel olan en güzel esere sahip olduğumuzdan emin olmak istiyoruz. Buradaki büyüme uğraşlarımıza liderlik etmek ve İrlanda’ya Bitpanda’nın neler sunabileceğini göstermek için şahsen sabırsızlanıyorum.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir