Huobi Global’in Planında Karayipler Var

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 02, 2022 Yorum Yok

Huobi Global’in yaklaşık 200 çalışanını Seyşeller’den Karayip‘lere taşımayı planladığı bildiriliyor.

Karayipler, Özellikle Amerika Birleşik Devletleri merkezli borsa FTX‘in 2021’de Hong Kong‘dan Bahamalar’a taşınmasıyla Bir arada kripto sanayisi için sıcak nokta haline geldi. Mahallî yetki alanlarında kayıt yaptıracak öbür şirketler ortasında Binance, C-Trade ve PrimeBit üzere borsalar yer alıyor. Huobi Küresel de Karayip’lere adım atacak yeni İsim olabilir.

Huobi Küresel, Karayip’lere Taşınmayı Planlıyor

Huobi, genel merkezini Karayipler’deki yargı bölgelerinden birine taşıma planlarını açıkladı.

Huobi Global’in yeni müracaat heyeti üyesi Justin Sun, şirketin genel merkezini Karayipler’e taşımayı planladığını söyledi. Financial Times’ın haberine nazaran, şirket “Karayipler’de tam manasıyla ilerlemek” niyetini ortaya koydu. Bunun nedeni, bölgenin kripto dostu duruşu, ortak hukuk sistemleri ve İngilizce lisanının benimsenmesi. Dominika ortasında, Huobi’ye konut sahipliği yapacak Mahallî ülkeler ortasında Panama ve Bahamalar önde geliyor.

Huobi’nin merkezi şu anda Hint Okyanusu’ndaki Seyşeller adalarında bulunuyor ve borsanın Hong Kong, Güney Kore, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ofisleri var. FT’ye nazaran şirket, 1.600 çalışandan 200’e kadar çalışanı yeni genel merkeze taşımayı planlıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir