parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Hedera, Ana Ağında Yaşanan İstismarı Kabul Etti

Hedera, Ana Ağında Yaşanan İstismarı Kabul Etti

admin admin -
28 0

Hedera (HBAR) grubu, Hedera Mainnet‘te birkaç likidite havuzu token’ının çalınmasına yol açan akıllı kontrat istismarını doğruladı.

Geçtiğimiz gün, Hedera ağında bir akıllı kontrat istismarı gerçekleşti. Bu istismar sonucunda, Hedera Mainnet‘te yer Meydan birkaç token çalındı. Projenin gerisindeki geliştirici takım, bu istismarı kabul ederek, ağın yahut mutabakat katmanının etkilemediğini açıkladı.

Hedera, Mainnet İstismarını Doğruladı

Geçtiğimiz gün, Hedera (HBAR) mainnet’inde bir akıllı mukavele istismarı gerçekleştirildi. Bu istismar sonucunda, projenin likidite havuzundaki birçok token çalındı. Olayları doğrulayan takım, gelişmelere yönelik açıklamalarda bulundu.

Hedera, akıllı kontratları istismar eden saldırganın, likidite havuzu token’larını amaç aldığını söyledi. Geliştirici takım, saldırganın çaldığı token’ları SaucerSwap, Pangolin ve HeliSwap üzerindeki likidite havuzu token’larından oluşan Hashport Bridge üzerinden taşıdığını tespit ettiğini duyurdu. Ayrıyeten geliştirici takım, saldırganın ne kadarlık bir token çaldığını açıklamadı.

Hedera grubu, saldırganın daha Çok token çalmasını engellemek maksadıyla, anne ağdaki kullanıcı erişimlerini kapsayan proxy’lerini kapattığını aktardı. Takım, yaşanan bu sıkıntıların Temel nedenini araştırmaya başladığını ve en kısa müddette çözeceğini duyurdu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir