Grayscale, Rezerv Kanıtından Uzak Duruyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 20, 2022 Yorum Yok

Grayscale, trendi takip etmeyeceğini ve Emniyet meseleleri nedeniyle rezerv ispatı paylaşmayacağını söyledi.

FTX’in çöküşünden sonra bölümde şeffaflık gereksinimini ele Meydan rezerv ispatları paylaşılmaya başlandı. Grayscale, rezerv delili paylaşmasa da yatırımcılarının endişelerini yatıştırmaya çalıştı ve Türlü kuruluşları için geçerli olan düzenlemelerin FTX gibisi bir senaryoyu neredeyse imkansız hale getirdiğini garanti etti.

Graycale, Rezerv Delili Paylaşmayacak

Grayscale, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) varlıklarını, Emniyet kaygıları nedeniyle rezerv ispatı paylaşmayacak.

Kripto borsası FTX’in bu ayın başlarında iflas müdafaası için müracaatta bulunmasının akabinde kripto firmalarına rezervleri hakkında daha Çok bilgi göstermeleri için baskı yapılıyor. Grayscale Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Güvenlik kaygıları nedeniyle, bu Cin zincir içi cüzdan bilgilerini ve onay bilgilerini bir kriptografik rezerv delili yahut öteki gelişmiş kriptografik muhasebe prosedürü aracılığıyla kamuya Aleni hale getirmiyoruz” dedi.

Grayscale, kripto Nakit ünitelerinin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Biricik düzenlemeye tabi ve halka Aleni kripto Nakit borsası olan Coinbase tarafından sağlanan saklama hizmeti tarafından tutulduğunu garanti ediyor. Firma, rezerv bilgilerini gizli tutma kararının kimi yatırımcılar için bir “hayal kırıklığı” olacağını da kabul etti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir