FTT Son 24 Saat İçinde Ciddi Düşüş Kaydetti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 08, 2022 Yorum Yok

FTX ve Binance ortasında tansiyon sürerken, FTX’in Lokal token’ı FTT CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte yaklaşık yüzde 30 düşüş yaşadı.

FTX kripto Nakit borsasının Mahallî token’ı olan FTT tartışmaların ortasında düşüş kaydetti. FTT neden düşüyor? FTT’deki düşüş kripto Nakit borsasını etkileyecek mi? Gelin bu yazımızda birlikte bu soruların karşılıklarını bulalım.

FTT nihayet 24 Saatte Yaklaşık Yüzde 30 Düştü

FTX borsası dünya çapında vadeli süreç, kaldıraçlı token hizmetleri sunan, kurumsal seviyede de kullanıcıları için tahlillere odaklanan bir kripto türev borsasıdır. Birçok alanda FTX borsası kullanıcılarına Aka avantaj sağlayan FTX Token ise bir utility token’ı olarak borsada süreçleri kolaylaştırma hedefiyle piyasaya sürülmüştür.

FTX’in likidite problemlerinin başladığı ve mal varlıklarını sattığı argümanları FTX Token’ı ve bütün kripto Nakit borsasını düşüşe sürükledi.

FTX Token’ın bir günlük grafiği

FTX’in kardeş ticaret firması Alameda Research’ün bilançosunun sızdırılması ve sızdırılan bilançoda yer Meydan FTX Token’ın (FTT) dikkat çekmesi üzerine, Binance CEO’su CZ’nin Binance’in sahip olduğu FTT’leri tasfiye edeceğini açıklamasının akabinde token Önemli düşüş kaydetti. FTT yatırımcıları düşüşün derinleşmesinden çekindiklerinden Dolayı yatırımlarını korumak ismine Öbür araçlara yöneldiler. Bunun üzerine FTT CoinGecko datalarına nazaran nihayet 24 saat içinde Önemli düşüş kaydetti. Token yazma yazılırken 15,6 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Piyasadaki bu Olumsuz durum Bitcoin ve Ethereum’u da etkilerken bugün kripto Nakit piyasaları güne Kırmızı başladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir