Flare API Portal, Google Cloud Marketplace’te Blockchain API’lerini Başlatacak (Sponsorlu)

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 04, 2023 Yorum Yok

Geliştiricilere diğer zincirlere kıyasla daha bütünlüklü ve merkeziyetsiz erişim sağlayan Layer-1 Blockchain’i Flare, API portalını Google Cloud Marketplace’e entegre ederek, platformda birtakım blockchain API’lerini piyasaya sürdü.

Bu durum, Flare düğümlerinden ve Connected Chain düğümlerinden gelen Blockchain bilgilerine, Google Cloud Marketplace kullanan geliştiricilerin, çarçabuk Blockchain süreçleri gerçekleştirebilmek için erişimini sağlıyor.

Flare API Portal, Blockchain API’lerini Başlattı

Google Cloud’un Cloud Marketplace’i artık, Algorand, BNB Smart Chain, Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Flare, Litecoin, Songbird ve XRP blockchain API’lerini destekliyor. Gelecekte Flare’in API Portalına eklenen bütün blockchain API’leri, Google Cloud geliştiricilerinin kullanımına sunulacak.

Blockchain API’leri, geliştiricilerin süreç gerçekleştiren ve ve zincirin en nihayet durumuna ait ziincir üzerindeki dataları sorgulayan uygulamalar oluşturmasına İmkan sağlar. API’lere olan var erişim, geliştiricilerin etkileşim kurmak istedikleri her blockchain için kendi düğümlerini çalıştırma zorunluluğundan kurtarır. Bu, aniden Fazla data kaynağını sorgulaması gereken zincirler ortası uygulamalar oluştururken Özellikle pahalıdır. Önde gelen kripto Nakit borsaları ve cüzdanlar, API portalını kendi altyapılarına karşı bir muhafaza olarak kullanır.

Flare’in Markatplace ile olan bu entegrasyonu, Google Cloud kullanan herkesin var Google Cloud hesapları aracılığıyla Flare’in var bütün API’lerine kolay erişim sağlayabileceği manasına gelir. Google Cloud Marketplace aracılığıyla Flare API’lerine yapılan harcama, bir müşterinin Google Cloud’da taahhüt ettiği harcamaya ek edilebilir.

Flare’nin Mühendislikten Mesul reis Yardımcısı Josh Edwards, “Önde gelen blockchain API’lerinin Google Cloud Marketplace üzere platformlarda daha Çok kullanılabilirliği, Web3 iştirakinin önündeki mahzurları azaltıyor. Bu, geliştiricilerin ağır donanım maliyetleri altında ezilmeden blockchain teknolojisi ve onun birçok kullanım durumunu test etmelerini kolaylaştırıyor. ek olarak, daha Aka kuruluşların ve onların Amel ortaklarının inançlı, emniyetli ve onaylanmış bir Web3 API seti ile Deneyim yapma mümkünlüğünün da önünü açar. Sonuç olarak geliştirici eklipler rastgele bir altyapı sorunu yaşamadan uygulama oluşturma esnekliğine sahip olurken birebir vakitte kusursuz eserler oluşturma ve bunları göndermelerine İmkan sağlıyor” tabirlerini kullandı:

Google Cloud’da Web3 Mühendisliği Lideri James Tromans, “Flare’in yüksek performanslı API’lerinin MarketPlace’e entegrasyonuyla ekosistemimizdeki web3 Amel ortaklarımızın gayelerini desteklemekten ve teşvik etmekten dolayı heyecan duyuyoruz” dedi.

Flare’in EVM tabanlı Layer 1’i, öbür zincirlerden ve Web2 kaynaklarından yüksek bütünlüklü bilgilere merkeziyetsiz erişim sağlayarak blockchain’in faydasını artırmak için tasarlanmıştır. Flare’in datalarıyla Birlikte çalışabilirlik altyapısıyla bağlanan her blockchain, gün sonunda Google Cloud’a eklenecek ve geliştiricilerin en düzgün 100 zincire erişmesine İmkan tanıyacak.

Flare Hakkında

Flare, geliştiricilere öteki zincirlerden ve internetten yüksek bütünlüklü bilgilere merkeziyetiz erişim sağlayan EVM tabanlı bir Layer 1 blockchain’idir. Bu, uygulamaların Biricik bir dağıtım yoluyla biden Çok zincire hizmet etmesine İmkan sağlarken, yeni kullanım durumlarını ve Nakit kazanma modellerini Mümkün kılar.

Flare’in State Connector’ları, hem öteki blockchain’lerden hem de internetten gelen bilgilerin Flare üzerindeki akıllı kontratlarla inançlı ve ölçeklenebilir biçimde kullanılmasını sağlar.

Flare Time Series Oracle, merkezi sağlayıcılara bel bağlamaya gerek olmaksızın Flare üzerindeki data uygulamalarına yüksek oranda merkeziyetsiz fiyat ve data akışı sunar.

Flare API Portal, Flare zincirlerine ve Flare’in bilgi toplama protokolleriyle bağlanan bütün zincirlere açılan bir File geçididir. Geliştiricilerin en yeterli blockchain düğümlerine erişmesini sağlar.

Her zamandakinden daha Çok bilgiyle, apansızın Fazla ekosisteme hizmet vermek için Flare ile inşa edin. 

Website   |   Twitter   |   Telegram   |   Discord

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir