Fantom, Ekosistem Kasası Adlı Projesini Piyasaya Sürdü

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 20, 2023 Yorum Yok

Fantom (FTM), yeni projeleri finanse etmek ve kripto sanayisini desteklemek maksadıyla ekosistem kasası ismini verdiği projesini piyasaya sürdü.

Merkeziyetsiz akıllı mukaveleler platformu Fantom, ekosistem geliştirmelerine ve proje güzelleştirmelerine odaklandı. Tanınan kripto Nakit projesi, Özellikle nihayet vakitlerde yaşanan şiddetli süreçlere de müdahil oldu. Katman 1 blockchain ağı, yeni projesini resmi blog paylaşımıyla duyurdu. Fantom, yeni projesiyle Birlikte blockchain projelerini finanse edecek.

Fantom, Ekosistem Kasası ile Topluluğuna Seslendi

Merkeziyetsiz akıllı kontratlar platformu Fantom (FTM), topluluk odaklı bir yönetişim süreciyle ilerleyecek ekosistem kasası projesini duyurdu.

Bu merkeziyetsiz proje, potansiyel barındıran ve yenilikçi blockchain projelerini finanse etmek emeliyle kullanılacak. Resmi kanalları aracılığıyla duyuruyu yapan proje, Fantom ağında DApp’ler oluşturma çabalarında bulunan projelere finansman sağlamak istiyor.

Ekosistem kasası sadece FTM stake eden yatırımcılar tarafından yönetilebilecek. Projeyi desteklemek maksadıyla, Fantom ağından elde edilen süreç fiyatlarının yaklaşık yüzde 10’u aktarılacak.

Finansman müracaatında bulunmak isteyen projeler, forum gönderisi oluşturmak ve yönetişim teklifinde onaylanmak durumunda kalacak. Ayrıyeten bu projelerin, en nihayet topluluk üyeleri tarafından yüzde 55 oranında onay oyu alması gerekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir