Factor Token Arzını 7,6 Milyon Dolar Artırdı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 25, 2023 Yorum Yok

Varlık idaresi platformu Factor, token arzını yaklaşık olarak 7,6 milyon dolar artırdı.

Herkese Aleni satışın sona ermesinden birkaç saat Evvel Factor, dolanımdaki birinci arzı azaltacak değişiklikleri duyurdu. Böylece token arzı yaklaşık olarak 7,6 milyon dolar artırmış oldu.

Varlık İdaresi Platformu Factor Token Arzını Yükseltti

Arbitrum tabanlı bir zincir üstü varlık idaresi platformu olan Factor, 20 Şubat’ta başlayan ve 24 Şubatta sona eren token teklifinde 4.000’den Çok eşsiz cüzdandan yaklaşık 7,6 milyon dolar topladı.

Artık halka Aleni satış sona erdiğine nazaran, kullanıcılar satın aldıkları FCTR token’larını 24 Şubat Cumartesi Türkiye saati ile 21’de talep edebilecekler. Bu, tokenin merkeziyetsiz bir borsa olan Camelot‘ta süreç görmeye başlamasıyla birebir saate denk gelecek.

Varlık idaresine yönelik özelleştirilmiş stratejiler oluşturmak için kullanıcıların kodlama öğrenmesini gerektirmeyen bir platform olan Factor, platformunda Türlü alım satım süreçlerini toplayarak merkeziyetsiz finans (DeFi) alanı için Ara katman altyapısı sağlamayı hedefliyor.

Dört günlük halka Aleni satışın sona ermesinden birkaç saat Evvel FactorDAO, Twitter’da başlangıçta 32,5 milyon token olan birinci sirkülasyondaki arzı 18 milyon token’e yahut Yekün arzın yüzde 18’ine düşürmek için tasarlanmış birkaç değişikliği duyurdu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir